Jalgpalliklubi Tallinna Kalev uus peasponsor on Unibet

Jalgpalliklubi Tallinna Kalev uus peasponsor on Unibet

JK Tallinna Kalev sõlmis 22. veebruaril kolmeaastase koostöölepingu klubi uue peasponsoriga, kelleks on Unibet.


JK Tallinna Kalev sai uue peasponsori

“Ragnar ja Joel veavad ühte väga ägeda visiooniga klubi ning teevad seda tõesti muljetavaldavalt. Paneme õla alla ja aitame Kalevi jalgpallikogukonna arengule kaasa nii hästi kui vähegi oskame,” ütles Unibet Eesti juht Ergo Maruste koostöölepingu allkirjastamisel.

“Muidugi loodame, et esindusmeeskond teeb koos meiega juba algaval hooajal meistriliigas ka klubi viimase paarikümne aasta parima tulemuse,” oli Unibeti juht optimistlik.

JK Tallinna Kalevi presidendi Ragnar Klavani sõnul on lisaks rahalisele poolele lepingu puhul oluline just Unibeti siiras soov klubi sisulisele arengule kaasa aidata. “Täna panime järgmiseks kolmeks aastaks esimese raami paika ning ma olen kindel, et meie koostöö saab olema väga laiapõhjaline,” väljendas Klavan just uue peasponsori suhtumise üle oma rahuolu.

Klavanile sekundeeris Kalevi klubi spordidirektor Joel Lindpere, kelle sõnul tekkis Unibetiga esmakohtumisel koheselt palju häid ideid, mida üheskoos ellu viia. “Meil tekkis ühine visioon, mis on enamat kui jalgpall. Meie koostöö aluseks on erinevad valdkonnad, mis hõlmavad endas lisaks puhtale spordile ka sotsiaalse vastutustunde ja heategevuse suuna eriprojekte. Ei jõua ära oodata, et saaks juba esimesi ägedaid plaane üheskoos ellu viima hakata,” kiitis Lindpere.

Jalgpalliklubi Tallinna Kalevi president Ragnar Klavan ning Unibet Eesti juht Ergo Maruste allkirjastasid täna Unibet Sports Bar spordibaaris toimunud pressikonverentsil 3-aastase peasponsori lepingu, millega sai Unibetist ka klubi esindusmeeskonna särgisponsor.

1997. aastal asutatud Unibet kuulub oma valdkonna absoluutsete tippude hulka maailmas ja on viimastel aastatel pärjatud ka paljude auhindadega, nende hulgas mitmed tunnustused sotsiaalse vastutustunde ja vastutustundliku mängimise väärtustamise eest.

Unibet on osa maailma ühest suuremast veebihasartmängude teenuseid pakkuvast grupist Kindred Group, mille aktsiad on noteeritud Nasdaq Stockholmi börsil.

JK Tallinna Kalev asutati aastal 1911 ning 2023. aastal möödub 100 aastat sellest, kui klubi tuli esimest korda Eesti meistriks jalgpallis. Aastal 2002 taasasutatud klubi koondab täna lisaks esindusmeeskonnale ja -naiskonnale enda alla veel ligi 800 noort vanuses 4-18 ja annab kokku tööd rohkem ca 50-le inimesele.

Unibet kasiino boonused

Unibet kasiino logo

Unibet

Hinnang: 93 / 100%

  • Cashback
  • Online bingo
  • Eksklusiivne pokkerituba

Tervitusboonus

100% kuni €200 või 100 tasuta spinni

Värskelt lisatud artiklid