Jimi Hendrix slotimängu tasuta keerutused ja superkeerutuste loos

Jimi Hendrix tasuta keerutused ja superkeerutused Paf kasiinos

Paf kasiinosse on jõudnud uus online slotimäng Jimi Hendrix, kus jagatakse iga päev tasuta keerutusi ja toimuvad superkeerutuste loosimised.

Registreeri Paf konto

IGAPÄEVASED TASUTA KEERUTUSED

Ajavahemikul 21. aprill – 1. mai on igal Paf kliendil võimalus saada kuni 50 tasuta spinni.

Kampaanias osalemiseks ava Paf veebileht, vali menüüst Kampaaniad ning registreeru Jimi Hendrix tasuta spinnide kampaaniale.

Kui oled kampaaniale registreerunud, siis täida üks alljärgnevatest mängutasemetest ja saad järgmisel päeval 5-50 tasuta spinni.

  • 1. TASE – mängi Jimi Hendrix slotimängu vähemalt €10 eest ja saad 5 tasuta spinni ning ühe loosipileti superkeerutuste loosimisele.
  • 2. TASE – mängi Jimi Hendrix slotimängu vähemalt €15 eest ja saad 10 tasuta spinni ning kolm loosipiletit superkeerutuste loosimisele.
  • 3. TASE – mängi Jimi Hendrix slotimängu vähemalt €25 eest ja saad 15 tasuta spinni ning viis loosipiletit superkeerutuste loosimisele.
  • 4. TASE – mängi Jimi Hendrix slotimängu vähemalt €100eest ja saad 50 tasuta spinni ning viisteist loosipiletit superkeerutuste loosimisele.

Tasuta spinnid kantakse kvalifitseerunud mängijate kontole järgmisel päeval kell 13:00. Võidud makstakse välja pärisrahas.


IGAPÄEVANE SUPERKEERUTUSTE LOOS

Kõik mängijad, kes täidavad mõne eelpool toodud mängutaseme, osalevad automaatselt ka superkeerutuste loosimisel.

Igal kampaaniapäeval loositakse välja 10 õnnelikku osalejat, kus igaüks saab 10 mega tasuta keerutust

IGA SUPERKEERUTUSE VÄÄRTUS ON 10 EUROT!

pafis_20_eurot_tasuta_post

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE €20 TASUTA JA €100 KASIINO BOONUST. PAF SPADE JA PAF HEART POKKERITOAS OOTAB 500-EURONE TERVITUSBOONUS. LISAKS OOTAVAD SIND IGAPÄEVASED PÕNEVAD KAMPAANIAD JA UNIKAALSED BINGOMÄNGUD. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid