Kaardimängud – õnnemängud & oskusmängud internetis

Kaardimängud internetis

Kaardimängud annavad hea võimaluse nii oskused kui ka õnn proovile panna. Samuti on huvitavad kaardimängud suurepärane ajaviide.


Populaarsed kaardimängud

Ühe tavalise kaardipakiga saab teha nii mõndagi. Mõned populaarsed kaardimängud oleme ära maininud selles artiklis.

Kui oled kaardimängude maailmas uustulnuk, sobib alustada klassikaliste mängudega, mis on ajahambale visalt vastu pidanud. Proovi näiteks blackjacki, kus mängid diileri vastu ja üritad saada punktisummat, mis on võimalikult lähedal numbrile 21.

Kaarte jagatakse mängijatele juhuslikult, aga kui hoolega lauale tulnud kaarte jälgid ja peas matemaatilsi arvutusi teed, võid ka pisut strateegiat rakendada.

Väga populaarne on ka bridž, kus mängitakse paarides ning püütakse võimalikult palju tihisid võita ning nende arvu ka täpselt ennustada.

Kaardimängudest rääkides ei saa üle ega ümber muidugi mitte ka pokkerist. Pokker on eriline ka seetõttu, et sellel on mitmeid erinevaid variatsioone.

Niiviisi köidab see enda lummusesse väga erisuguste huvidega inimesi ning igaüks võib leida just endale sobiva variandi.

Põhiline on pokkeris aga võimalikult tugeva kaartide kombinatsiooni moodustamine, kasutades nii enda käes kui ka laual olevaid kaarte. Pokkeri võlu peitub aga hoopis selles, et võita on võimalik ka siis, kui parimaid kaardikombinatsioone moodustada ei õnnestu. Nimelt võib pokkeris bluffides teised mängijad loobuma panna.

Seega pole tegu pelgalt õnnemänguga, see nõuab ka inimeste tundmise kunsti valdamist. Variatsioonidest on üks kuulsaimaid Texas Hold’em. See ja teisedki lihtsad kaardimängud on mängitavad nii paberist kaartidega kui ka virtuaalsetes keskkondades, näiteks internetikasiinodes, kus hea õnne ja oskusliku mängu korral võib minema jalutada kenade võidusummadega.

Päriselus mängitakse ühe kuni üheksa vastasega. Virtuaalsetes keskkondades on võimalused suuremad. Sõltuvalt mängu korraldaja tehnilisest võimekusest võib mängijate ringkond küündida isegi tuhandete mängijateni. Pokkeri puhul on üheks põnevaks võimaluseks ka turniirid, mille raames saad internetis mängida vastastega üle terve maailma ning end tõeliselt proovile panna.

Lisaks internetis toimuvatele mängudele mängitakse pokkerit suisa meistrivõistluste vormis ka pärismaailma pokkerilaudades. Pokkerifännid moodustavad suisa omaette kogukonna


Kaardimängud internetikasiinodes

Ninja Casino - väljamakse panka 5 minutiga

Kaardimängud internetis võimaldavad oskusi kasutada ja õnne testida kodust lahkumata ning mobiilis mängides ka kus iganes liikvel olles.

Päris algajatele on pakkuda ka tasuta kaardimängud. Nimelt saab netikasiinodes tihti mängida ka registreerumata, kui soovid lihtsalt proovida või alles õpid mängu tundma.

Samuti on olemas mängude demoversioonid. Kui oled mängu piisavalt selgeks teinud, võid jätkata pärisrahaga panuste tegemisega. Virtuaalsete kasiinode mängutubades võid mängida üksinda, nautides näiteks sellist klassikalist mängu nagu Baccarat, või liituda live kasiino mängutoaga, kus kaarte jagab laiali pärisdiiler.

Tõsi, ta on sinuga küll virtuaalselt ja üle interneti, aga tegu on siiski päris inimesega, kes kuskil stuudios sinuga ühenduses on. Kui soovid “nagu päris” kogemust, aga samas päriskasiinosse minna ei soovi, on reaalajas diileriga kaardimäng väga sarnane ja samas mugav viis sarnast kogeda.

Blackjack, mis on laialdaselt tuntud ka nimedega “pontoon” või “21”, on üks mängudest, mida netikasiinodes nautida.

Sealgi võid mängida kas arvuti vastu või pista interneti vahendusel rinda pärisdiileriga ja püüda teda heale õnnele lootes üle kavaldada. Netikasiinodest leiad ka sajandeid vana bakaraa.

Live kasiino kaardimängud

Enim levinud on versioon punto banco, kus võitmine sõltub suuresti õnnest. Punto banco suure laua versioonis võib korraga laua taga istuda lausa 14 mängijat, nii et tegu on tõeliselt seltskondliku meelelahutusega. Netiversioonides on pigem levinud aga väiksemad lauad, kuid hoolega otsides võid leida ka rahvarohkemaid variante. Mängitakse kuue või kaheksa kaardipakiga.

Kui soovid internetikasiinos aga midagi tavapärasest kaardimängust erinevat katsetada, suundu videopokkeri automaatide poole. Tegu on populaarse mängutüübiga ning sestap on ka valik äärmiselt kirev.

Videpokker annab tavalisele pokkerile värvikust ja omalaadseid nüansse. Samuti on mäng sageli tempokam ja ehitatud üles teatud teemale (näiteks seikluslik aardejaht).

Videpokkerit mängides saad valida suurte peavõitudega mänguautomaatide ja rohkete boonusvoorudega mängude vahel. Igav ei hakka ühelgi juhul. Kindlasti kasuta ära kõik netikasiinode tervituspakkumised ja muud boonused, näiteks sissemakse mitmekordistamine või tasuta voorud. Nii saad mängimiseks lisaraha ja suurendad oma võidušansse.


Oskusi nõudvad kaardimängud

Kui mitmed netikasiinode kaardimängud sõltuvad paljugi konkreetsest tähtede seisust ja kätte jagatud kaartidest, on olemas ka kaardimänge, kus tuleb oskused käiku lasta.

Need mängud teeb iseäranis põnevaks tõik, et piisavalt teemat uurides ja harjutades on võimalik tunduvalt osavamaks muutuda. Võta alustuseks ette näiteks klassikaline pasjanss, tuntud ka kui “solitaire”, kus saad üksi kaarte ühest veerust teise tõsta. Vastavalt reeglitele pead seda tegema kas tugevuse või masti järgi.

Kui soojendus pasjansiga tehtud, suundu keerulisemate mängude reeglite õppimise juurde. Panusta neisse küllaldaselt aega ja muutud kindlastu osavamaks.

Populaarsed Texas Hold’em pokker ja videopokker on sellised mängud, kus saab reegleid ja väiksemaidki nüansse tundes teatava eelise. Seepärast tasub end kurssi viia ja järjepidevalt mängida.

Liitu näiteks mõne pokkeriturniiriga ja naudi mängukogemust, mis ulatub päevadesse ja isegi nädalatesse. Teadagi on turniiridel ka võidud suuremad. Mida on vaja võitmiseks aga teha? Hästi mängida ja kaua mängida. Tee kaardimängude reeglid endale selgeks, lausa nii selgeks, et need ka une pealt meelde tulevad, ja oledki oma võiduvõimalusi mitmekordistanud.

Pokkeri puhul on olulisim teada võidukombinatsioone ja saada võimalikult tugev käsi. Kõige populaarsem pokkerimäng on Texas Hold’em, mis sai kunagi hoo sisse teleülekannetega. Selles mängus saab iga mängija kaks kaarti, mida keegi teine ei näe. Lisaks avatakse laual viis ühiskaarti. Oma ja laua kaarte kombineerides tuleb kokku panna võimalikult tugev viiest kaardist koosnev pokkerikäsi. Kasutada võib ka ainult laual olevaid kaarte, kui käes parajasti midagi head pole.

Hold’emi erinevad versioonid eristuvad panustamislimiitide poolest. Pokkeri teine populaarne variatsioon on Omaha, mis on tegelikult Hold’emi teisendus. Selles variandis saab iga mängija alguses neli taskukaarti. Parima käe moodustamisel peab kasutama täpselt kolme laual olevat kaarti ja kahte oma kaarti. Seega on Omaha pisut rangemate reeglitega kui klassikaline Hold’em.

Mis tahes variatsiooniga tegu ka oleks, siis igas pokkerimängus tuleb ära tunda hetk, mil panuseid tõsta ja mil loobuda, kui midagi head enam välja käia pole. See tunnetus tuleb kogemusega.

Eestis on parim koht online pokkeri mängimiseks OlyBet pokkerituba, kuid kiigata tasub ka Betsafe, Optibet’i ja teiste hasartmänguportaalide pokkeritubade suunas.

OlyBet GG Network pokkerituba

OLYBET EESTI UUED MÄNGIJAD SAAVAD KOHESELT KUNI $2000 POKKERIBOONUSE + MÕNUAS MESINÄDALATE PAKKUMISE. LISAKS IGANÄDALASED KAMPAANIAD KÕIGIS HASARTMÄNGUTOODETES. OLYBET EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA OLYBET KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.