Kiirkasiino pakub nüüdsest ka Live Kasiino mänge

Kiirkasiinos nüüd ka Live Kasiino mängud

Eesti uusim kiirmaksetega registreerimisvaba online kasiino nimega Kiirkasiino pakub nüüdsest mängijatele võimalust mängida ka live kasiino mänge.


Kiirkasiino live kasiino mängud

Kiirkasiino Live KasiinoLive kasiinos mängimiseks ava Kiirkasiino, vali mängude kategooriate seast LIVE KASIINO ning saadki alustada populaarsete live diileritega kasiinomängude mängimist.

Käesoleval hetkel pakutakse Netent’i live kasiino mänge, kuid meile teadaoleva info kohaselt peaksid peagi lisanduma ka Evolution Gaming live mängud.

Mängutootja Netent poolt vahendatud mängude seas on saadaval järgmised populaarsed live kasiino mängud: Klassikaline Rulett, Autorulett, VIP Rulett, Rapid Roulette, Live Blackjack, Blitz Blackjack ja Perfect Blackjack.

Lisainfona märgime ära, et lisaks live kasiino mängude lisandumisele on Kiirkasiinosse jõudnud ka populaarse mängutoota Yggdrasil slotimängud.

Kiirkasiino on lühikese ajaga Eesti mängijate seas kiirelt populaarsust kogunud, mis tähendab, et ilmselt hakkab lähiajal kogu mängude veelgi jõuliselt suurenema.

Kui soovid selle uue, kuid äärmiselt populaarse kasiino kohta rohkem infot, siis loe Kiirkasiino ülevaadet.

Kiirkasiino - raha kätte 5 minutiga

Kiirkasiino logo

Kiirkasiino

Hinnang: 91 / 100%

  • Kõrged väljamaksed
  • Suur mängude valik
  • Parim kiirkasiino Eestis

Tervitusboonus

Boonusevaba kasiino

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.