Kiirkasiino mängija võitis 90-sendise panusega üle €42 000

Kiirkasiino mängija suur võit slotimängus Dead or Alive II

Õnnelik kiirkasiino mängija võitis hiljuti populaarses Netent slotimängus Dead or Alive 2 vaid €0.90 panusega üle 42 000 euro.


DEAD OR ALIVE 2 SUUR VÕIT

Esmaspäeva keskpäeval otsustas õnnelik naisterahvas Kiirkasiinos pisut mängida, et anda oma õnnele võimalus.

Lõunapausil avas ta mobiilis tuntud slotimängu Dead or Alive 2 ja hakkas keerutama 90-sendise panusega. Juba 47-ndal keerutusel jõudis ta boonusmängu, kus hakkasid ette rulluma uskumatud võidud.

Enne Dead or Alive 2 boonusmängu mängimist oli mängija saldoks pisut vähem kui €70 ning pärast tasuta spinnide boonusvooru mängimist oli tema kontojäägiks 42 390 eurot.

Vaid üks õnnelik boonusmäng kordistas €0.90 suuruse panuse 47 000 kordselt.

Netent’i slotimäng Dead or Alive 2 on tuntud oma suure volatiilsuse poolest, kus maksimaalseks võidukordistiks võib olla kuni 111 000x.

Volatiilsete slotimängude puhul tasub tähele panna, et võite tuleb küll pigem harva, kuid juhul kui see juhtub, siis on võidud tõeliselt suured ja uskumatud. Isegi väikeste panustega mängides.

Suuri võite on Kiirkasiinos viimasel ajal saanud ka teised mängijad. Näiteks üks Eesti mängija sai hiljuti suure võitude seeria osaliseks, tehes päeva lõpuks enam kui €370 000 väärtuses väljamakseid.

Kiirkasiino on saanud tänu kontovabale mängimisele ja kiiretele väljamaksetele mängijate suureks lemmikuks.

Ei ühtki segavat faktorit ega väikses kirjas boonuste pakkumisi, millele rakenduksid läbimängimise tingimused. Mängimist saad alustada koheselt ning võidud jõuavad panka vaid paari minutiga.

Kiirkasiino - Uue põlvkonna online kasiino Eestis

KIIRKASIINO ON EESTIS LITSENTSEERITUD KIIRMAKSEGA ONLINE KASIINO, KUS SAAD MÄNGIDA ILMA REGISTREERIMATA. VÄLJAMAKSED JÕUAVAD PANGAKONTOLE VÄHEM KUI 15 MINUTIGA. KIIRKASIINO TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA KIIRKASIINO
400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker. Koheseks liitumiseks KLÕPSA SIIN.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.

LIITU KOHE »

OlyBet kasiinos 200% sissemakseboonus