Kiirkasiino mängija võitis 90-sendise panusega üle €42 000

Kiirkasiino mängija suur võit slotimängus Dead or Alive II

Õnnelik kiirkasiino mängija võitis hiljuti populaarses Netent slotimängus Dead or Alive 2 vaid €0.90 panusega üle 42 000 euro.


Dead or Alive 2 suur võit

Esmaspäeva keskpäeval otsustas õnnelik naisterahvas Kiirkasiinos pisut mängida, et anda oma õnnele võimalus.

Lõunapausil avas ta mobiilis tuntud slotimängu Dead or Alive 2 ja hakkas keerutama 90-sendise panusega. Juba 47-ndal keerutusel jõudis ta boonusmängu, kus hakkasid ette rulluma uskumatud võidud.

Enne Dead or Alive 2 boonusmängu mängimist oli mängija saldoks pisut vähem kui €70 ning pärast tasuta spinnide boonusvooru mängimist oli tema kontojäägiks 42 390 eurot.

Vaid üks õnnelik boonusmäng kordistas €0.90 suuruse panuse 47 000 kordselt.

Netent’i slotimäng Dead or Alive 2 on tuntud oma suure volatiilsuse poolest, kus maksimaalseks võidukordistiks võib olla kuni 111 000x.

Volatiilsete slotimängude puhul tasub tähele panna, et võite tuleb küll pigem harva, kuid juhul kui see juhtub, siis on võidud tõeliselt suured ja uskumatud. Isegi väikeste panustega mängides.

Suuri võite on Kiirkasiinos viimasel ajal saanud ka teised mängijad. Näiteks üks Eesti mängija sai hiljuti suure võitude seeria osaliseks, tehes päeva lõpuks enam kui €370 000 väärtuses väljamakseid.

Kiirkasiino on saanud tänu kontovabale mängimisele ja kiiretele väljamaksetele mängijate suureks lemmikuks.

Ei ühtki segavat faktorit ega väikses kirjas boonuste pakkumisi, millele rakenduksid läbimängimise tingimused. Mängimist saad alustada koheselt ning võidud jõuavad panka vaid paari minutiga.

Kiirkasiino - raha kätte 5 minutiga

Kiirkasiino logo

Kiirkasiino

Hinnang: 91 / 100%

  • Kõrged väljamaksed
  • Suur mängude valik
  • Parim kiirkasiino Eestis

Tervitusboonus

Boonusevaba kasiino

Värskelt lisatud artiklid