Kiirkasiino.ee on alates 27.09.2023 suletud

Kiirkasiino.ee sulgemisteade

2019. aastal avatud Kiirkasiino suletakse 27. septembril 2023. Mängijad, kel on kontol raha palutakse see enne sulgemise kuupäeva välja võtta.

Kiirkasiino.ee sulgemisteade

Ametlik teadaanne kiirkasiino.ee sulgemisest anti välja 7. septembril 2023. Kõik, kes olid kiirkasiino lehel oma kontaktandmete all sisestanud e-maili said järgneva teate:

Kiirkasiino suletakse jäädavalt 27.9.2023.

Palun mängi või võta välja raha oma mängukontolt enne sulgemise kuupäeva.

Kui vajad abi väljamaksete teostamisel või seoses mõne muu küsimusega aitame Sind hea meelega. Võta meiega ühendust meiliaadressil klienditugi@kiirkasiino.ee.

Täname Sind meie ühise aja eest koos ja soovime kõike head,

Kiirkasiino meeskond

Kuigi kiirkasiino tegi omale üsna ohtralt erinevates kanalites reklaami, siis ei osutunud antud mängukoht ilmselt majanduslikult kasulikuks.

Sulgemise põhjuseid on arvatavasti erinevaid, kuid võib oletada, et osaliselt ka seetõttu, et tegu oli boonusevaba kasiinoga, mistõttu ei osutunud see mängijate seas orgaaniliselt piisavalt populaarseks.

Samas muudel turgudel (nt. Soome ja Holland) on Kiirkasiino omanike poolt loodud sarnase sisuga kasiinobrändid teinud üsna hea läbilöögi. Eestis jäi turundus soiku ja ilmselt otsustati põhifookus seada suurematele ja kasumlikumatele turgudele.

Mängijad saavad oma rahad välja võtta enne 27. septembrit ja proovida teisi erinevaid kiirkasiinosid, mida on Eestis juba ligi paarkümmend.

Värskelt lisatud artiklid