Uuenenud Kingswin kasiino pakub võimalust teha Bitcoin sisse- ja väljamakseid

Kingswin Bitcoin kasiino - boonused, sissemaksed, väljamaksed

Kingswin kasiino on saanud uue ilme ja sisu ning pakub nüüdsest võimalust teha sisse- ja väljamakseid ka Bitcoin krüptovaluutas.


KINGSWIN BITCOIN KASIINO

Peale uuendusi on Kingswin kasiinos lisaks uuele välimusele ka uued mängud ja multi-valuuta süsteem, mis võimaldab mängida nii eurode kui ka Bitcoin’ide peale.

Kingswin’i võib pidada Eestis esimeseks Bitcoin kasiinoks. Bitcoin sisse- ja väljamakseid pakub ka Tonybet kasiino, kuid raha hoitakse kontol siiski euro valuutas.

Kingswin seevastu aga toetab korraga kahte valuutat, seega kui teed Bitcoin sissemakse siis hoiustatakse vahendeid ka sinu kontol Bitcoin’ide näol.

Lisaks on uuenenud ka Kingswin’i tervitusboonuste pakett ja lisandunud korralik lojaalsusprogramm. Kingswin boonuste ja lojaalsusprogrammi kohta leiad infot SIIT.

MIS ON BITCOIN?

Bitcoin on e-raha, mis loodi 2008. aastal ja on täielikult sõltumatu pankadest. Bitcoin aitab eelkõige säilitada sularahale omase anonüümsuse.

Viimastel aastatel, ja just eriti viimastel kuudel on Bitcoin’i väärtus kasvanud tuhandeid protsente ja analüütikud ei näe ühtegi põhjust, miks see ei peaks jätkuma.

Bitcoin’i tutvustav video:

KINGSWIN KASIINO ANNAB KÕIGILE UUTELE MÄNGIJATELE LIITUMISEL 20 TASUTA SPINNI. LISAKS TERVITUSPAKETT, MIS SISALDAB €555 VÄÄRTUSES KASIINO BOONUSEID + 75 TASUTA SPINNI. AVA KINGSWIN KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.