Kingswin tõi Eesti kasiinomaastikule eksklusiivsed Mr Slotty mängud

Mr Slotty mängud Kingswin Kasiinos

Alates sellest nädalast rõõmustab Eesti kasiinosõpru uus mängutootja nimega Mr. Slotty. Tegemist on Leedu päritolu kasiinomängude tootjaga, kelle slotte saab Eestis mängida ainult Kingswin kasiinos.


MR SLOTTY MÄNGUD

Mr.Slotty keskendub nagu nimi ütlebki peamiselt slotimängude loomisele ning laua-ja live-kasiino mänge neilt eriti ei leia. Samas rullikutel hullamine ja Wildide taga ajamine on ju lõppude lõpuks kõige lõbusam!

Nagu enamike tänapäeva parimate mängutootjate puhul ei tehta järeleandmisi mängude kõrgkvaliteedilise graafika ega loominguliselt kujundatud slottide puhul. Juba 2013. aastast alates slotte loonud seltskond pöörab erilist tähelepanu mängude sujuvale tõrgeteta töötamisele mistahes seadmes mängides.

Mängude loomine võib olla paras pähkel kui tahta pakkuda midagi vaheldusrikast Zeusi templitele, vikerkaartele ja ükssarvikutele? Jah, oled neid kõiki juba näinud, kuid nüüd on võimalus kogeda midagi hämmastavalt teistsugust ja isegi pisut kõhedusttekitava Mr. Slotty kujutlusvõime vilju.

Tehnilises mõttes ei eristuta teistes mänguloojates just kuigi palju: nagu ikka 5 rullikut, erinevad võiduliinid ja hulk erinevaid boonusfunktsioone, wilde ja scatter-sümboleid. Samas kui teemade poolest tullakse pildile hoopis uute tegelaste ja kujundustega. Ja see meile meeldib! Lisaks ülipopulaarsetele “Zeus The Thunderer”, “777 Diamonds”, “Super Dragons Fire” ja “Classic7Fruits” mängudele on neil mitu ka ainult täiskasvanutele mõeldud mängu, mis tähendab, et häbitu Mr. Slotty ei löö tõepoolest mitte millegi ega kellegi ees risti ette!

Mis muud, kui kohe Kingswini mängima ja saad juba ise omad järeldused teha!

Kingswin kasiino boonused ja tasuta spinnid

KINGSWIN KASIINO ANNAB KÕIGILE UUTELE LIITUJATELE TERVITUSPAKETI, MIS SISALDAB €555 VÄÄRTUSES KASIINO BOONUSEID + 155 TASUTA SPINNI. AVA KINGSWIN KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.