Kingswin’is võideti 10 eurose sissemakse järel €89 000 jackpot

Kingswin kasiinos võideti €89 000 suurune Treasure Nile jackpot

Eelmisel reedel võitis õnnelik mängija Eestist Kingswin kasiino slotimängus Treasure Nile enam kui 89 000 eurose jackpoti.


KINGSWIN KASIINO JACKPOT

Kesk-Eestist pärit keskealine mees, kel oli juba varasemalt Kingswin kasiinos konto olemas, kuid polnud mänginud alates jaanuarist otsustas teha väikese €10 sissemakse, et anda oma õnnele võimalus.

Mõne aja pärast otsustas ta mängida jackpot slotimängu Treasure Nile – ja siis see juhtus. Treasure Nile jackpot mängus reastusid ühele võiduliinile 5 kõrgeima väljamakse sümbolit, mis andsid talle jackpot’i summas €89 165.14.

Soovid ka oma õnne proovile panna? Kui jah, siis KLIKI SIIN ja ava omale tasuta Kingswin konto.

Lisaks suurele slotimängude valikule, vingelee lojaalsusprogrammile ja muudele hüvedele leiad Kingswin’ist ligikaudu 50 erinevat jackpot slotimängu.

Ei soovi oma rahaga riskida? Ole mureta, avades Kingswin konto, saad liitumisel koheselt 25 tasuta spinni slotimängus Fire & Steel.

Kingswin kasiino boonused ja tasuta spinnid

KINGSWIN KASIINO ANNAB KÕIGILE UUTELE LIITUJATELE TERVITUSPAKETI, MIS SISALDAB €555 VÄÄRTUSES KASIINO BOONUSEID + 155 TASUTA SPINNI. KINGSWIN KASIINO TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA KINGSWIN KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid