Kosmoserännak Kingswin kasiinos: täida missioone ja võida unistuste reis

Kosmoserännak Kingswin kasiinos - unistuste reis ja rahaloos

Kingswin kasiinos on alanud suur kosmoserännak, kus Sul on võimalik täita missioone ja saada osa €20 000 suurusest auhinnafondist, milles sisaldub nii sularaha kui ka unistuste reis.


KINGSWIN KASIINO KOSMOSERÄNNAK

Kampaanias osalemiseks ava Kingswin kasiino ja asu täitma allpool toodud missioone, et võita €5000 suurune unistuste reis või kuni €1000 puhtalt kätte.

  • 1. missioon – iga ajavahemikul 23.-25 aprill ükskõik kui suure panusega tehtud 100 keerutuse eest mängus Goldwyn’s Fairies teenid ühe pileti põhiloosimisele.
  • 2. missioon – iga ajavahemikul 26.-28. aprill panustatud €25 eest mängus Jungle Jim teenid ühe pileti põhiloosimisele.
  • 3. missioon – iga kord, mil saad ajavahemikul 29. aprill – 1. mai mängus Forbidden Throne tasuta spinnide mänguvooru, teenid ühe pileti põhiloosimisele.

Kogutavate loosipiletite arv pole piiratud. Seega, mida rohkem mängid, seda suurem on võiduvõimalus.


LOOSIMISED

Põhiloosimine toimub 4. mail 2018, mil loositakse välja €10 000 väärtuses sularaha.

Samal päeval leiab aset ka VIP loosimine, mille auhinnafondis on €5000 väärtusega reisipakett võitja poolt valitud sihtkohta ning 5 X €1000 pärisraha.

Kampaania kestab 23. aprillist kuni 1. mai südaööni.

KINGSWIN KASIINO ANNAB KÕIGILE UUTELE LIITUJATELE TERVITUSPAKETI, MIS SISALDAB €555 VÄÄRTUSES KASIINO BOONUSEID + 155 TASUTA SPINNI. 25 TASUTA SPINNI SAAD KÄTTE KOHE PEALE KONTO AVAMIST AVA KINGSWIN KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid