Kraapekaardid

Kraapekaartide ajalugu

Kraabi ja võida ehk kraapekaardid on üks lihtsaim kuid tuntuim õnnemängude vorm. Kuid kas Sina teadsid, et kraabitavat kiirlotot on võimalik mängida ka erinevates internetikasiinodes?

Kraapekaardid (tuleneb ingliskeelsest sõnast Scratchcard) said alguse juba 20. sajandi teises pooles, mil teadlased leiutasid veekindla katte, mida kraabitavatel kiirloto piletitel kasutada. Erinevat tüüpi kiirlotot on mängitud muidugi juba sajandeid, kuid kraabitav kate viis kiirloto täiesti uuele tasemele.

Esimesed online kraapekaardid (virtuaalsed kraapekaardid) jõudsid internetti 2010. aastal, mis töötasid algselt Macromedia Flash ja Java tehnoloogiatel.

Tänapäeval on online õnnemängudes toimunud muidugi väga suur areng ning nii nagu ka muud online kasiinomängud on ka kraapekaartide tehnoloogia kõvasti arenenud.

Kraapekaardid online kasiinodes

Käisime läbi kõigi Eestis litsentseeritud online kasiinode poolt pakutavad mängukategooriad ning leidsime, et kõige suurem kraapekaartide valik internetis on õnnemängu portaalides Paf, OlyBet ja Betsafe.


Paf kraapekaardid

Paf Cash and Carry kraapekaartPaf on Eestis vägagi tuntud mänguportaal, mille tootevalikus on slotid, videopokker, kasiino lauamängud, live kasiino, bingo, pokker, spordiennustus ja õnnemängud.

Kraapekaartide leidmiseks ava Paf Eesti ja vali menüüst Õnnemängud. Õnnemängude kategooriast leiad üle 30 erineva mängu, millest suur enamus ongi just kraapekaardid.

Paf’i kraapekaartide seas on hulgaliselt nende endi poolt toodetud populaarseid kiirloteriisid nagu näiteks Cash and Carry Scratchcard, Double Joker Poker Scratchcard, Paf Scratch, Robert Helenius’e kraapekaart jpt.

Erinevate kraapekaartide hinnad algavad €1 pileti kohta ning maksimaalselt on võimalik võita ühe piletiga kuni €10 000.


OLYBET KRAAPEKAARDID

OlyBet a Night Out kraapekaartMeile suureks üllatusi pakub kraabitavat kiirlotot ka Eesti tuntuim hasartmängude portaal OlyBet.

OlyBet on loonud selleks lausa eraldi kategooria, mis kannabki nime LOTERIID.

Kraapekaartide ja teiste kiirloterii mängude leidmiseks ava OlyBet Eesti, vali menüüst MÄNGUD -> LOTERIID.

Loteriide kategoorias leidub hetkel 8 erinevat mängu ning enamik neist on kraapekaardid.


Betsafe kraapekaardid

Betsafe Mad Mad Monkey kraapekaartKraapekaardid on saadaval ka Betsafe mänguportaalis, mis on samuti üks Eesti vanimaid ja tuntuimaid online kasiinosid.

Kraapekaartide leidmiseks ava Betsafe Eesti, vali menüüst KASIINO -> MUUD MÄNGUD.

Betsafe kasiino muude mängude kategoorias leidub enam kui 30 mängu ning rohkem kui 10 neist on erinevat kraapekaardid.

Erinevate kraapekaartide piletihinnad Betsafe’s algavad vaid ühest sendist, kuid võimalik on osta ka lausa €50 hinnaga kraapekaarte. Võidusummad sõltuvad vastavalt ostetud pileti hinnast.

KRAABI JA VÕIDA! KIIRLOTOT SAAD INTERNETIS MÄNGIDA ÖÖPÄEVARINGSELT.

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.