Kuidas saada Eesti kasiinodes tasuta raha?

Vaata kuidas saada TASUTA RAHA Eesti online kasiinodes

Siit leiad parimad võimalused Eesti online kasiinodes tasuta raha saamiseks, kus hea õnne korral ja tingimuste täitmises võid oma pangakontole saada reaalset raha.

Tasuta raha pakkumised Eesti kasiinodes


  • Tasuta €10 OlyBet kasiinos

OlyBet kasiino uued mängijad saavad boonuskoodiga CAS25 konto avamisel ja peale esimese €25 sissemakse tegemist 25-eurose kasiinokindlustuse, millele lisatakse ka €10 pärisraha.

Mängides deponeeritud €25 läbi, saad kõigi kaotatud panuste eest koheselt raha tagasi ning lisaks sellele annab OlyBet omalt poolt kingituseks veel ka €10 sularaha.

OlyBet kasiino logo

OlyBet

Hinnang: 97 / 100%

  • Eesti suurim kasiino
  • Parim kasiino boonus
  • GGNetwork pokkerituba

Tervitusboonus

Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha


  • Tasuta €25 Chanz kasiinos

Chanz kasiinos boonusraha teenimiseks ava omale tasuta konto. Koheselt peale konto avamist saad 10 tasuta spinni mängus Starburst – võidud saad kontole pärisrahas.

Sul on võimalus kutsuda oma sõprus Chanz’i mängima – iga kutsutud sõbra eest, kes liitub ja täidab vastavad tingimused saad €25 boonusraha. Sõpru võid kutsuda piiramatult.

Kui mängid boonusraha 35-kordselt läbi, siis saad kõik oma võidud soovi korral reaalse rahana välja maksta.

Chanz

Hinnang: 90 / 100%

  • Tõeliselt sotsiaalne mänguelamus
  • Väljamaksed panka 7 sekundiga

Tervitusboonus

100% kuni €100 + 300 tasuta spinni


  • Sissemakseta tasuta spinnid – võidud pärisrahas

Lisaks eelpool toodud TASUTA RAHA pakkumistele on veel teinegi võimalus online kasiinodes tasuta raha kasiino boonuste saamiseks.

Nimelt pakuvad Eesti kasiinod võimalust saada lihtsalt konto avamise eest kokku üle 100 tasuta spinni. Enamik tasuta spinnide võidud makstakse Sinu kontole pärisrahas, mis tähendab, et võid ilma oma rahaga riskimata teenida täiesti tasuta pärisraha.

Vaata ilma sissemakseta tasuta spinnide pakkumisi.

Värskelt lisatud artiklid