Vaata kuidas saada Eesti kasiinodes 45 eurot tasuta raha

Vaata kuidas saada TASUTA RAHA Eesti online kasiinodes

Siit leiad parimad võimalused Eesti online kasiinodes tasuta raha saamiseks, kus hea õnne korral ja tingimuste täitmises võid oma pangakontole saada reaalset raha.

TASUTA RAHA PAKKUMISED EESTI KASIINODES


TASUTA 10 EUROT PAF KASIINOS

Lihtsalt KLIKI SIIN ja ava tasuta konto mänguportaalis Paf. Saad koheselt 50 tasuta keerutust Eesti-teemalises kasiinomängus Pehmed & Karvased. Tehes €10 sissemakse lisatakse Sinu kontole koheselt veel €10 lisaks. Kokku saad €20 pärisraha, mida võid kasutada oma äranägemise järgi.


TASUTA 25 EUROT CHANZ KASIINOS

Chanz kasiinos boonusraha teenimiseks KLIKI SIIN ja ava tasuta konto. Koheselt peale konto avamist saad 10 tasuta spinni mängus Starburst – võidud saad kontole pärisrahas.

Sul on võimalus kutsuda oma sõprus Chanz’i mängima – iga kutsutud sõbra eest, kes liitub ja täidab vastavad tingimused saad €25 boonusraha. Sõpru võid kutsuda piiramatult.

Kui mängid boonusraha 35-kordselt läbi, siis saad kõik oma võidud soovi korral reaalse rahana välja maksta.


TASUTA 10 EUROT UNIBET’I POKKERITOAS

Unibet pakub kõigile uutele mängijatele oma uuenduslikus pokkeritoas tasuta 10-eurost rahalaua piletit. Koheselt peale konto avamist ja pokkerikliendi allalaadimist, saad omale pokkeripileti, millega saad tasuta pokkeri rahalaudades mängida.

Unibet’i konto avamiseks KLIKI SIIN.

Juhul kui oled tasuta pokkeripiletiga vaadanud vähemalt 750 floppi, siis muutub pilet automaatselt pärisrahaks, mille saad soovi korral oma pangakontole välja maksta.


SISSEMAKSETA TASUTA SPINNID – VÕIDUD PÄRISRAHAS

Lisaks eelpool toodud TASUTA RAHA pakkumistele on veel teinegi võimalus online kasiinodes tasuta raha saamiseks.

Nimelt pakuvad Eesti kasiinod võimalust saada lihtsalt konto avamise eest kokku üle 100 tasuta spinni. Enamik tasuta spinnide võidud makstakse Sinu kontole pärisrahas, mis tähendab, et võid ilma oma rahaga riskimata teenida täiesti tasuta pärisraha.

Kõik ilma sissemakseta tasuta spinnide pakkumised leiad SIIT.

Ehk meeldivad sulle ka need...

TASUTA SPINNID

Coolbet kasiinos saad liitumisel koheselt 10 tasuta spinni! Lisaks ootab Sind 500% suurune tervitusboonus. Rohkem infot leiad SIIT.

LIITU KOHE »

GrandX kasiino tervituspakett - €1000 boonus + 250 tasuta spinni