Lightning Roulette: uus vinge live ruletimäng ja €15 000 kasiinoturniir

Lightning Roulette - uus vinge Live Kasiino ruletimäng

Unibet live kasiinosse jõudis uus tõeliselt vinge ruletimäng Lightning Roulette. Uue sensatsioonilise mängu tutvustamiseks toimub ka €15 000 auhinnafondinga kasiinoturniir.


LIGHTNING ROULETTE

Lightning Roulette mängul on olemas kõik Live Ruleti funktsioonid, lisaks on saadaval võidu kordajad vahemikus 50 kuni 500, mis tagavad veelgi suuremad võiduvõimalused. Samuti on võimalik näha teiste mängijate tehtud panuseid.

Lightning Roulette mängimiseks ja turniiril osalemiseks ava Unibet Eesti, vali menüüst pakkumised ja registeeru kampaanialehel turniiril osalejaks.

Lightning Roulette mängu leiad Unibet’i lehelt Live Kasiino sektsioonist.

Turniirile kvalifitseerumiseks tuleb mängida vähemalt 10 ringi minimaalselt €1 suuruse panusega Evolution Live Lighbtning Roulette’i mängu.

10 järjestikuse mänguvooru jooksul parima ühtlustatud panusega võidu saavutanud 500 parimat mängijad jagavad omavahel €15 000 sularaha.

NB! Lightning Roulette ja sellega kaasnev kasiinoturniir toimuvad ühtlasi ka Maria Casino’s. Proovi mängu ka seal ja võida veelgi rohkem!

Lightning Roulette kasiinoturniir leiab aset 17. aprillist kuni 22. aprilli südaööni.

UNIBET ANNAB KÕIGILE UUTELE MÄNGIJATELE 100 EUROT KASIINO BOONUST, 5 TASUTA SPINNI STARBURSTIS JA €500 POKKERI BOONUST. LISAKS €4000 VÄÄRTUSES UUE MÄNGIJA KASIINOTURNIIRE. AVA UNIBET KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid