Lihavõttepühade €50 000 rahasadu Slots.io kasiinos

Lihavõtted 2020 rahasadu slots.io online kasiinos

12. aprillil on 2020. aasta lihavõtted ning Slots.io kasiino Yggdrasil mängudes toimubkäesoleval nädalal sel puhul suur €50 000 rahasadu.


LIHAVÕTTE RAHASADU

Rahasajus osalemiseks ava Slots.io online kasiino ja mängi slotimängudel Easter Island, Multifly, Cazino Cosmos, Valley of the Gods või Vikings Go Berzerk.

Iga juhuslik keerutus eelpool nimetatud Yggdrasil slotimängudes võib Sulle tuua €10 kuni €5000 suuruse rahalise auhinnad.

Panuse suurus pole oluline, sest mistahes panus (kasvõi miinimumpanus) võib suvalise keerutuse ajal anda suurima rahalise auhinna.


AUHINNAD

Auhindade arv Auhind
1 x €5000
200 x €200
500 x €10

Võidetavate auhindade arv mängija kohta pole piiratud, mis tähendab, et mängija võib võita rahasaju auhindu ka mitu korda.

Tegu on Yggdrasil’i võrguülese kampaania, mis tähendab, et auhindu saab võita ka teistes kampaaniast osa võtvatest online kasiinodes.

Lihavõttepühade rahasajus on võimalik osaleda alates 8. aprillist kuni 13. aprillini kell 18.59.

Slots.io litsentseeritud Eesti online kasiino -kiire registreerimine ja maksed

SLOTS.IO ONLINE KASIINOS MÄNGIMISEKS POLE KONTO REGISTREERIMINE VAJALIK. LIHTSALT TEE SISSEMAKSE JA ALUSTA MÄNGIMIST – VÄLJAMAKSE JÕUAB SINU PANGAKONTOLE 5 MINUTIGA. SIND OOTAB EKSKLUSIIVNE MÄNGUDE VALIK. SLOTS.IO ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA SLOTS.IO ONLINE KASIINO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.