Mega Ball – uus eksklusiivne bingo stiilis live kasiino mäng

Mega Ball - Evolution Gaming live kasiino mäng

Mega Ball on mängutootja Evolution Gaming uus tempokas ja vägagi meelelahutuslik live kasiino mäng, mis sarnaneb bingole.


EVOLUTION GAMING MEGA BALL

Mega Ball on live kasiino mängude tootja Evolution Gaming  uus põnevust täis live mäng, kus veedad aega veetleva mängujuhiga. Mängu eesmärk on saada Mega Ball nimelise kaardiga võimalikult palju võiduliine.

Mega Ball mängul leiavad oma tee pallimasinasse 51 pallikest samamoodi nagu Eesti mängijatele tuttavas telesaates “Bingo”. Harjumuspärane formaat toob kohe naeratuse näole ja piisava järjekindluse korral on võidud peaaegu et garanteeritud!

Proovi Megaball mängu nüüd ja kohe Betsafe live kasiinos!


KUIDAS MÄNGIDA?

Alustuseks vali millise väärtuse soovid mänguekraanil olevatele kaartidele anda. Seejärel lähevad pallikesed loosimasinasse ning Mega Ball kaardid eralduvad teistest.

Nii näed kohe ära, milliseid palle võiduks vajad. Mänguvooru lõpus saab Mega Ball omale ka juhusliku võidukordaja (kuni 100x). Niipea kui kõik pallid on välja loositud, lisatakse võit Sinu kontole.

Mega Ball mängu teeb huvitavaks just jokkerina käituv Mega Ball, sest sellega võib välja teenitud võidusumma paisuda mitmekordseks. Täpne võidusumma oleneb veel muidugi ka sellest, mitu võiduliini valitud numbritest kaartide peal moodustus.


 
KAARDID

Iga kaart koosneb 5×5 positsioonidest nii, et keskmine väli jääb vabaks. Saad igale kaardile anda kindla väärtuse valides kaardi väärtuse vahemikus €0.10 – €100. Samaaegselt on võimalik mängida kuni 200 kaardiga.

PALLIDE LOOSIMINE

Mängu peamises mänguvoorus läheb pallimasinasse 20 palli ja kõik numbrid Mega Ball kaartidel märgitakse automaatselt vastavalt valitud pallide märgistustele.

Võiduliinile kõige lähemal olev kaart liigub kõige kõrgemale positsioonile. Samal ajal näed ka seda, milline pall võiks Sulle tuua potentsiaalselt kõige suurema võidu.

MEGA BALL BOONUSVOOR

Kui tavapallid on kõik välja loositud, on aeg kuni kaheks Mega Ball boonusvooruks. Igas boonusvoorus loositakse välja üks Mega Ball pall ning nüüd selgub ka võidukordaja väärtus.

Juhul kui saad rohkem kui ühe võidukordaja, läheb võidu arvestamisel käiku neist suurem.

Mega Ball live mängu optimaalne RTP ehk tagasimakse protsent on pikas perspektiivis 95,05% – 95,40%.

Betsafe kasiinos liitujatele superboonus ja tasuta spinnid

BETSAFE KASIINO ANNAB KÕIGILE 200% KUNI €500 BOONUSE + KUNI 800 TASUTA SPINNI. LISAKS €20 BOONUS LIVE KASIINO MÄNGUDE PROOVIMISEKS. BETSAFE EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA BETSAFE MÄNGUKONTO

Värskelt lisatud artiklid