Munade koorumine Coolbet’is – live ülekanne ja panused

Munade koorumine - live ülekanne ja ennustamine Coolbet'is

Käes on kevad ja lihavõttepühad ning Coolbet’is toimub sel puhul lõbus munade koorumise live ülekanne. Ennusta millisest munast koorub tibu esimesena!


MUNADE KOORUMINE

Lõbusa live ülekande ja munade koorumise ennustused ning koefitsiendid leiad kui avad Coolbet Eesti ja valid menüüst kampaaniate alt COOLBETI MUNADE KOORUMINE promolehe.

Mis see munade koorumine täpsemalt on? CoolBear otsustas Kesk-Eestis külastada oma vanu kanasõpru ning koos hauti välja järgmine idee.

Nimelt ehitas CoolBear suurepärase inkubaatori, et korraldada live munade koorumise ralli. Võistluses osalevad 30 hoolikalt valitud muna. Mitte ükski muna ei ole vanem kui 10 päeva.

Kanade abil on need ilusad ja tervislikud munad kogu protsessi ajal väga kindlate tiibade all. Farmerite ja kanade abiga lõi CoolBear 100% turvalise inkubaatori.

Munade koorumise ralli võidab see tibu, kes on esimesena munast täielikult väljas. Coolbet ei mõjuta mundae koorumise tulemusi mitte mingil viisil.


MUNADE KOORUMISE ENNUSTUS

Selleks, et kogu protsessi jälgimine oleks veelgi põnevam, saad Coolbet’i promolehel teha munade koorumisele erinevaid ennustusi.

Näiteks milline muna koorub esimesena, milline teisena ja kolmandana. Milline muna pääseb TOP 2 või TOP3 hulka. Panustamise võimalusi ja koefitsiente on tõesti palju!

Peale munade koorumist lastakse kõik tibud tagasi farmi, kus nad saavad nautida vabadust ja koos teiste kanadega rõõmsalt ringi joosta.

Coolbet 400% spordiennustuse boonus

COOLBET EESTI ANNAB KÕIGILE KONTO AVAMISEL 25 TASUTA SPINNI. SISSEMAKSEGA SAAD 100% KUNI €150 KASIINO BOONUSE + 50 TASUTA SPINNI. LISAKS KUNI €150 SPORDIENNUSTUSE BOONUST. COOLBET EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA TASUTA COOLBET KONTO

Värskelt lisatud artiklid