Nädalavahetuse tasuta pakkumised Unibetis

Jalgpallihooaeg on taas täies hoos ning sel puhul teeb Unibet nädalavahetusel hulgaliselt tasuta pakkumisi.

TASUTA KEERUTUSED

5000 kiireimat mängijat kes logivad Laupäeval, 22. augustil alates kell 13.00 mobiiliga oma kontole, saavad Twin Spich Touch mänguautomaadil 5 tasuta spinni.

Twin Spin nädalavahetuse tasuta keerutused Unibetis

€10 RISKIVABA LIVE ENNUSTUS

Panusta Unibeti Live Kasiinos blackjacki või ruleti laudades vähemalt €10 ning saad 10-eurose riskivaba live ennustuse, mida saad kasutada kogu nädalavahetuse jooksul.

Kampaania aktiveerimiseks logi oma Unibeti kontole ja vali Minu konto alt Boonuspakkumised. Pakkumine on saadaval 21. augustist kuni 23. augusti südaööni.

Riskivaba Live Ennustus Unibetis

SUURIMA KOEFITSENDI EDETABEL

Tee 21.-23. augustini jalgpallile võimalikult suure koefitsendiga ennustusi ning võid võita oma osa 1000-eurosest sularaha auhinnafondist ning 750-eurosesest boonusraha auhinnafondist. Lisaks jagatakse ära 3150 tasuta keerutust.

Kokku jagub suurima koefitsendi kampaanias auhindu 100-le edukamale spordiennustajale.

Suurima koefitsendi edetabel Unibetis

JALGPALLI NÄDALAVAHETUSE FREEROLL

23. augustil kell 15.00 toimub Unibeti pokkeritoas 1000-eurose auhinnafondiga tasuta turniir ehk freeroll. Lisaks tasuta turniirile saavad kõik, kes on teinud nädalavahetuse jooksul vähemalt 5-eurose spordiennustuse, tasuta €4 väärtusega rahalaua pileti.

Jalgpalli nädalavahetuse freeroll Unibetis

UNIBET ANNAB KÕIGILE UUTELE MÄNGIJATELE 100 EUROT KASIINO BOONUST, 5 TASUTA SPINNI STARBURSTIS JA €500 POKKERI BOONUST. LISAKS €4000 VÄÄRTUSES UUE MÄNGIJA KASIINOTURNIIRE. AVA UNIBET KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid