Naistepäev 2020 Unibet’is: tasuta spinnid + boonus + freeroll

Naistepäeva pakkumised Unibet'is

8. märtsil on naistepäev ning Unibet tähistab seda vingete naistepäeva pakkumistega. Pakkumisi saavad kasutada ka mehed!


NAISTEPÄEVA PAKKUMISED UNIBETIS

Pakkumistest osa saamiseks ava Unibet Eesti ja logi oma kontole (kui Sul veel kontot pole, siis registreeri konto).

Vali oma konto alt BOONUSED ja aktiveeri Naistepäeva eri! 3 Blender Blasti sularahaspinni pakkumine – saad koheselt 3 tasuta spinni mängus Blender Blast.

Kui oled tasuta spinnid ära kasutanud, siis on Sul võimalus võtta omale 50% kuni €25 kasiino sissemakseboonus. Selleks aktiveeri boonuste alt järgmine pakkumine.

Lisaks eelmainitule toimub naistepäeval 8. märtsil kell 20:00 Unibet pokkeritoas tasuta turniir. Turniir kannab nime “Naistepäeva freeroll” ja selle auhinnafondis on €600 (Eesti Pokkeri Meistrivõistluste €350 põhiturniiri pilet, €150 kõrvalturniiri pilet + €11 EMV satelliitide piletid).

Unibet’i naistepäeva pakkumisi saad kasutada kogu nädalavahetuse jooksul.

Pakkumised on saadaval alates 6. märtsist kuni 8. märtsi südaööni.

Unibet kasiino boonused - 100% kuni €100 + 5 tasuta spinni registreerimisel

UNIBET ANNAB KÕIGILE UUTELE MÄNGIJATELE 100 EUROT KASIINO BOONUST, 5 TASUTA SPINNI STARBURSTIS JA €200 POKKERIBOONUST. LIITUMISEL €10 VÄÄRT TASUTA POKKERIPILET. UNIBET’I TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA UNIBET KASIINO KONTO
400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker. Koheseks liitumiseks KLÕPSA SIIN.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.

LIITU KOHE »

Bet365 live streaming - vaata üle 200 000 spordisündmuse aastas