Neteller online maksed – ülevaade, cashback & pangakaart

Neteller e-rahakoti abil saab teha sisse- ja väljamakseid online kasiino ja spordiennustuse lehtedel. Meie kaudu saab liituda ka cashback programmiga ja tasuta Neteller’i pangakaardi.


Neteller e-wallet

Neteller on tuntud online wallet (e-rahakott), mis hõlbustab online kasiino ja spordiennustus saitidel sisse- ja väljamaksete tegemise. Netelleri peamine eelis pangakonto kasutamise ees on anonüümsuse tagamine. Netelleri konto avamine on kõigile tasuta.

Soovitame luua Neteller konto läbi SELLE LINGI. See järel lisa oma konto andmed meie partneri eWallet-Optimizer lehele, sest nii saad koheselt Neteller VIP kliendiks ja tasuta Netelleri pangakaardi.

Lisaks Neteller VIP programmi 0,8% cashback (raha tagasi) programmile, maksab e-Wallet-Optimizer sulle igakuistelt kannetelt 0,3% ekstra cashback’i lisaks.


Konto avamine

Netelleri konto avamiseks KLIKI SIIN ja järgi allolevaid juhiseid. Nii saad koheselt hõbekliendi VIP staatuse, tasuta Netelleri pangakaardi ja 0,3% ekstra cashback’i iga kuu.

Neteller konto avamine

Neteller konto avamine

Peale Neteller konto registreerimist ava eWallet-Optimizer leht, vali menüüst Neteller ja sisesta nõutud andmed. Sind liidetakse VIP programmiga, mis tagab tasuta Neteller pangakaardi ja 0,3% ekstra cashback’i . Neteller account ID leiad kui logid oma Neteller kontole.

Juhul kui sul on varasemalt juba Neteller konto olemas, siis sisesta joonisel näidatud andmed ja sinu konto liidetakse samutivõimalusel VIP programmiga, mis tagab kõik eelpool nimetatud hüved.

Neteller konto andmete lisamine eWallet-Optimizer VIP hüvede saamiseks

Neteller konto andmete lisamine eWallet-Optimizer VIP hüvede saamiseks

NB! Palume tähelepanu pöörata sellele, et Neteller’i konto loomisel tuleks valuutaks valida kindlasti € ehk euro, nii ei tule teil hiljem muretseda eraldi valuutavahetuse teenustasude pärast.


VIP programm & cashback

Meie poolt pakutav partnerlusprogramm võimaldab igal kliendil saada koheselt Neteller VIP hõbekliendiks, mis tagab 0,8% cashback’i kõigilt tehtud kannetelt, võimaluse tellida tasuta Neteller pangakaart + lisaks 0,3% ekstra eWallet-Optimizer cashback’i igakuiselt.

Neteller VIP programmis on 5 taset: pronks, hõbe, kuld, plaatina ja teemant. Liitudes läbi meie partnerlusprogrammi saad koheselt hõbekliendiks.

Neteller VIP ja cashback programmiga on võimalik ühineda ka klientidel, kel varasemalt Neteller konto juba olemas. Lihtsalt sisesta eWallet-Optimizer lehel oma andmed ning sinuga võetakse ühendust ja antakse peatsel teada, kas VIP programmiga liitumine oli edukas.


Neteller pangakaart

Neteller pangakaart

Neteller’i kaart on nagu tavaline pangakaart. Neteller kaardiga saab maksta poodides kaupdae ja teenuste eest ja võtta sularahaautomaatidest välja raha. Kõik Neteller kaardiga tehtud maksed on tasuta. Sularaha väljamaksetele automaadist rakendub 1.75% teenustasu.

Kõik meie partnerprogrammi kaudu liitujad saavad Neteller pangakaardi tasuta (tavahind €10).

Ava Skrill konto ja liitu tasuta cashback programmiga

AVA NETELLER KONTO, LIIDA SEE EWALLET-OPTIMIZERI JA SAAD KOHESELT VIP KLIENDIKS, TASUTA PANGAKAARDI + KUNI 1.1% CASHBACK’I (RAHA TAGASI) KÕIGILT TEHTUD ÜLEKANNETELT. AVA TASUTA NETELLER KONTO

Värskelt lisatud artiklid