No Account Bet spordiennustus – ülevaade ja €200 boonus

Spordiennustuse portaal No Account Bet teeb panustamise lihtsaks, sest nagu nimigi ütleb – eraldi kontot pole vaja registreerida.


Panustamisega alustamine

Panustamisega alustamiseks lihtsalt ava No Account Bet Eesti, klikka nupul SISSEMAKSE ning Sulle luuakse automaatselt deponeerimise hetkel konto.

Konto registreerimiseks vajalikud andmed saadakse panga kaudu, millega sissemakse teed. Mänguportaal saab vaid minimaalselt vajalikud andmed isikutuvastuseks ning saadki alustada mängimisega. Ühtki hilisemat konto kinnitamise protseduuri samuti ei lisandu.

Kui oled sissemakse teinud, siis klõpsa vasakul menüüs SPORDIENNUSTUS nupule ja saadki koheselt spordisündmustele panuseid hakata tegema.

NoAccountBet sissemakse


No Account Bet spordiennustuse ülevaade

No Account Bet spordiennustus töötab tunnustatud Kambi Sports platvormil, mida kasutab ka Paf mänguportaal.

Siinkohal teadmiseks, et NAB ongi Paf’i poolt loodud uus kiirmaksetega spordiennustuse ja kasiinomängude sait.

NAB spordiennustuse lehelt leiad suurepärase valiku spordialasid ja meelelahutus sündmuseid, millele panuseid teha.

Olemas on loomulikult kõik jalgpalli, korvpalli ja jäähoki tippliigad ja ka vähem tuntud väiksemate liigade koefitsiendid.

Samuti leiab No Account Bet Sports lehelt ka tennise, E-spordi, Motospordi (WRC jms), UFC/MMA, poliitika ja muude sündmuste panused. Kogu nimekirja ei jõua siinkohal ilmselgelt üles loetleda, kuid oma silm on kuningas!

Nagu spordiennustuses ikka, siis saad teha nii mängueelseid kui ka live panuseid. Kümned erinevad panustamise turud, üksikpanused, mitmikpanused jne.

No Account Bet spordiennustuse lehe kõige populaarsem valik on Boosted Odds ehk võimendatud koefitsiendid – sinna kategooriasse on kuhjatud sündmused, mille koefitsiendid on tavapärasest kõrgemad ja kindlasti igale spordipanustajale hea valik.

NAB spordiennustuse leht


Spordiboonus

Kõik uued No Account Bet kliendid saavad esimese sissemakse tegemisel automaatselt 100% kuni €200 boonuse. Boonust saab kasutada nii spordiennustuses kui kasiinos.

Kui kasutad boonust spordipanuste tegemiseks, siis tuleb see vähemalt 1.50 koefitsiendiga läbi mängida. Juhul kui teed väiksema kui 1.50 koefitsiendiga panuseid, siis neid läbimängimisel arvesse ei võeta.

Võta No Account Bet kasiino ja spordiennustuse boonus

Boonuse läbimängimise protsessi saad aktiivse boonuse olemasolul jälgida spetsiaalsel boonuse lehel.

Juhul kui tegid esimese sissemakse, kuid ei soovi miskipärast boonust kasutada, siis saad selle soovi korral koheselt paari klõpsuga tühistada.


Kokkuvõte

No Account Bet on tõeliselt kaasaegne online kihlveokontor, kus konto luuakse Sulle automaatselt ja mingeid tülikaid protseduure läbima ei pea. Lisaks mugavale konto loomisele teostatakse ka väljamaksed praktiliselt koheselt. Väljamakse teostamise hetkest kulub vaid mõni minut selleks, et raha jõuaks Sinu pangakontole.

No Account Bet kasiino & sport - võta koheselt €100 boonus

No Account Bet logo

No Account Bet

Hinnang: 90 / 100%

  • Kontovaba kasiino
  • Cashback
  • Kiired väljamaksed

Tervitusboonus

100% kuni €200

Värskelt lisatud artiklid