Fury vs Usyk panusekindlustus OlyBetis – saa tasuta panus

Tyson Fury ja Oleksandr Usyk selgitavad sel pühapäeval absoluutse raskekaalu maailmameistri. OlyBetis saad oma ennustusele panusekindlustuse.


Fury vs Usyk panusekindlustus

Pakkumises osalemiseks ava OlyBet Eesti, suundu Minu Kampaaniad leheküljele ja liitu “Fury vs Usyk kindlustatud panus” kampaaniaga.

OlyBetis on toimumas lahe kampaania poksi ja spordiennustuse sõpradele. Ennustades Tyson Fury vs Oleksandr Usyk vahelist matši saad kaotava panuse korral 10% oma panusest tagasi tasuta panusena.

Osalemiseks tee peale kampaaniaga liitumist kuni €150 panus Fury vs Usyki võitlusele. Kui Sinu panus ei lähe täppi saad tagasi 10% kuni €15 tasuta panusena.

Kampaanias läheb arvesse Sinu esimene üksikpanus, mis on tehtud enne matši algust või livebetis matši ajal. Mitmikpanused pole lubatud.

Tasuta panus lisatakse Sinu kontole peale esialgse panuse tulemuse selgumist. Tasuta panusega saad panustada vabalt valitud spordisündmusele OlyBeti spordiennustuses ja võidud makstakse välja pärisrahas.

OlyBet - Tyson Fury vs Oleksandr Usyk eripakkumised

Tyson Fury vs Oleksandr Usyk poksimatš, milles selgitakse peale 25 aastat taas absoluutne poksi raskekaalu maailmameister algab pühapäeval kell 1:30. Fury vs Usyk poksimatši otseülekannet on võimalik vaadata DAZN platvormil €19.99 eest.

OlyBeti Fury vs Usyk panusekindlustuse kampaanias saab osaleda kuni 19. mail kell 01:30 algava matši lõpuni.

Vali omale sobiv OlyBeti boonus

OlyBet kasiino logo

OlyBet

Hinnang: 97 / 100%

  • Eesti suurim kasiino
  • Parim kasiino boonus
  • GGNetwork pokkerituba

Tervitusboonus

Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha

Värskelt lisatud artiklid