Fury vs Wilder poksimatš – võta OlyBet’is €50 riskivaba panus

OlyBet’i uued kliendid saavad Tyson Fury vs Deontay Wilder poksitriloogia viimasele matšile panustada kuni €50 riskivabalt.


FURY VS WILDER RISKIVABA PANUS

Riskivaba panuse saamiseks ava OlyBet Eesti ja registreeri omale tasuta konto, kasutades boonuskoodi WILDFURY.

Peale konto loomist tee sissemakse läbi pangalingi või krediitkaardiga ja panusta Fury või Wilderi võidule kuni 50 eurot.

Korrektse pakkumisega seotud panuse tegemiseks vali OlyBet’i lehel menüüst SPORT -> POKS -MAAILM – TYSON FURY VS DEONTAY WILDER ja panusta Matši võitja ennustusturul.

Fury vs Wilder riskivaba panusega ennustus tegemine OlyBet'is

Fury võidukoefitsiendiks on artikli kirjutamise hetkel OlyBet’is 1.31 ja Wilderi võidukoef on 3.20.

  • See tähendab, et panustades näiteks €50 Fury võidule on potentsiaalne võit €65.5. Wilderi võidule sama summaga panustades on võimalik võit hetkeseisuga €160.

Uue kliendina on Sinu jaoks panus täielikult riskivaba, seega tasuks riskida ja panustada Wilder’ile, kuna võidu korral saad oma panuse tagasi enam kui 3-kordselt.

Juhul kui Sinu panus peaks kaotama saad kuni €50 suuruse panuse summa oma kontole tagasi pärisrahas.

Kokkuvõttes pole vahet kumma mehe võidule panustad, sest Sinu jaoks on see täielikult riskivaba. €50 saad tagasi nagunii, kuid hea õnne korral võid oma algse panuse mitmekordistada.


Vaata ka neid Fury vs Wilder poksimatšiga seotud eripakkumisi:

Tyson vs Fury poksitriloogia kolmas ja viimane mats toimub Eesti aja järgi 10. oktoobri varahommikul Nevadas, Paradise T-Mobile Arena’l.


Riskivaba panust saavad kasutada kõik uued OlyBet’i kliendid, kes loovad konto boonuskoodiga WILDFURY ja teevad kvalifitseeruva panuse ajavahemikus 5. oktoober kuni 10. oktoobrini (kuni matši alguseni).

OLYBET EESTI UUED KLIENDID SAAVAD KUNI €1100 VÄÄRTUSES KASIINO BOONUSEID VÕI €100 SPORDIBOONUSE. LISAKS IGANÄDALASED KAMPAANIAD KASIINOS, SPORDIENNUSTUSES JA POKKERIS. OLYBET EESTI TÄIELIK ÜLEVAADE. AVA OLYBET KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.