OlyBet annab Hell’s Kitchen slotikal kuni 50 tasuta spinni

Olybet - Gordon Ramsay Hell's Kitchen slotimängu tasuta spinnid

Olybet’i on saabunud uus Gordon Ramsay Hell’s Kitchen slotikas. Proovi uut mängu sel nädalavahetusel ja saad kuni 50 tasuta spinni.


GORDON RAMSAY HELL’S KITCHEN

Pakkumises osalemiseks ava Olybet Eesti, vali oma konto alt MINU KAMPAANIAD ja aktiveeri Saa Kuni 50 tasuta keerutust Hell’s Kitchen mängus! pakkumine.

Peale pakkumise aktiveerimist tuleks teha vähemalt €10 sissemakse.

Tehes Gordon Ramsay Hell’s Kitchen mängus vähemalt 100 euro eest keerutusi saab preemiaks 20 tasuta spinni, mis lisanduvad kontole peale nõude täitmist automaatselt.

Panustades samas mängus nädala lõpuks €300 saab esmaspäeval kell 14:00 preemiaks veel 30 tasuta spinni.

Gordon Ramsay Hell’s Kitchen slotikas on NetEnti kõige uuem slotikas, mille teemaks on maailma kõige kuulsaima koka Gordon Ramsay Põrgukatla restorani saade.

Nagu ka Põrgukatla saates, saab ka selles mängus naerda, kuidas Ramsay’l kops üle maksa läheb ja ta närveldama hakkab. Siin mängus tähendab see muidugi, et oodata on hulganisti Wild sümboleid ja suuri võite.

Tasuta spinnidest saadud võidud lisatakse Sinu kontole pärisrahas.

Pakkumisele on võimalik kvalifitseeruda alates 25. märtsist kuni 28. märtsi südaööni.

OLYBET EESTI UUED KLIENDID SAAVAD KUNI €1100 VÄÄRTUSES KASIINO BOONUSEID VÕI €100 SPORDIBOONUSE. LISAKS IGANÄDALASED KAMPAANIAD KASIINOS, SPORDIENNUSTUSES JA POKKERIS. OLYBET EESTI TÄIELIK ÜLEVAADE. AVA OLYBET KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.