Oz’i saaga OlyBet’is: boonus, riskivabad keerutused & cashback

OlyBet kasiinosse jõudis Oz’i saaga uus mäng Legacy of Oz ning sel puhul saad nautida boonuseid, riskivabasid keerutusi & cashback’i.


OZ’I SAAGA ERIPAKKUMISED

Pakkumistest osa saamiseks ava OlyBet Eesti, logi oma kontole ning aktiveeri MINU KAMPAANIAD jaotise alt 1. PEATÜKK – VÕTA €7 BOONUST OMA JÄRGMISE SISSEMAKSEGA pakkumine.

Peale kampaania aktiveerimist ja vähemalt €7 sissemakse tegemise eest lisab OlyBet Sinu kontole omalt poolt €7 boonusraha.

Kui oled Oz’i saaga sissemakseboonuse aktiveerinud, saad aktiveerida kampaania järgmise peatüki. Kokku on kampaanias 4 peatükki ning nende tingimusi ja auhindu saab teenida vastavalt alltoodud tabelis olevale järjekorrale.

Oz mängude ülesanded ja nendega kaasnevad auhinnad

Saadud sissemakseboonusele kehtib 35x läbimängimise nõue. Riskivabade ja kindlustatud keerutuste täpsema kasutamise info leiad kui valid OlyBet’i veebilehelt kampaaniate alt OZI LUGU promolehe.

Oz’i mängude eripakkumisi on võimalik kasutada alates 13. juulist kuni 19. juulini kell 23:59.

OLYBET EESTI UUED KLIENDID SAAVAD KUNI €1100 VÄÄRTUSES KASIINO BOONUSEID VÕI €100 SPORDIBOONUSE. LISAKS IGANÄDALASED KAMPAANIAD KASIINOS, SPORDIENNUSTUSES JA POKKERIS. OLYBET EESTI TÄIELIK ÜLEVAADE. AVA OLYBET KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.