OlyBet’i Pöörane Kolmapäev: iga nädal kuni 1000 tasuta spinni

OlyBet kasiino pöörane kolmapäev - kuni 1000 tasuta spinni kõigile

OlyBet kasiino populaarne kolmapäevaboonus on läbinud värskenduse ning nüüdsest on kõigil mängijatel võimalik saada igal kolmapäeval kuni 1000 tasuta spinni.


OLYBET PÖÖRANE KOLMAPÄEV

Pöörase kolmapäeva kampaanias osalemiseks ava OlyBet kasiino ja mängi kampaaniamängudel.

Kokku osaleb kampaanias 10 mängu, millel panustades saad keerutada tasuta spinnide õnneratast, kus igaühes võid võita kuni 100 tasuta spinni.

  • Tee kampaaniamängudes Starburst, Aloha, Twin Spin Deluxe, Hansel & Gretel, Dead or Alive, Pyramid ja Wild Wild West vähemalt €20 eest panuseid ning saad iga mängu boonusrattalt kuni 100 tasuta spinni.
  • Tee kampaaniamängudes Red Riding Hood, Jungle Spirit ja Gonzo Quest vähemalt €40 eest panuseid ja saad iga mängu boonusrattalt kuni 100 tasuta spinni.

See tähendab, et kokku võid igal kolmapäeval võita kuni 1000 tasuta spinni ning kõige parem on asja juures see, et tasuta spinnide võidud lisatakse sinu kontole pärisrahas.

Pakkumine kehtib igal kolmapäeval alates 00:00 kuni 23:59.

OlyBet kasiino boonused ja 300 tasuta spinni

OLYBET KASIINO UUED KLIENDID SAAVAD KASUTADA 100% KUNI €300 TERVITUSBOONUST, MILLELE LISATAKSE KA KUNI 300 TASUTA PÄRISRAHA VÕITUDEGA SPINNI. LISAKS IGANÄDALASED KAMPAANIAD KASIINOS, SPORDIENNUSTUSES JA POKKERIS. AVA OLYBET KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid