OlyBet kasiinos igal kolmapäeval riskivabad keerutused

OlyBet kasiinos igal kolmapäeval riskivabad keerutused

OlyBet pakub igal kolmapäeval kõigile aktiivsetele klientidele võimalust saada 10 riskivaba keerutust slotimängus Book of Ra Deluxe.


RISKIVABA KOLMAPÄEV

Riskivabade keerutuste saamiseks ava OlyBet Eesti, logi oma kontole peale kella 14:00 ja aktiveeri aktiivsete kampaaniate alt vastav pakkumine.

Pakkumist saavad kasutada kõik mängijad, kes on teinud viimase 14 päeva jooksul vähemalt ühe sissemakse.

Peale pakkumise aktiveerimist tee Book of Ra Deluxe mängus oma rahaga 10 x €0.20 keerutust ning saad peale keerutamist oma kontole €2 pärisraha.

Mängijad kes pole viimase 14 päeva jooksul sissemakset teinud, saavad peale kella 14:00 aktiveerida pakkumise ning tehes €10 sissemakse antakse neile 5 x €0.20 riskivaba spinni.

Pakkumine toimib samamoodi nagu neile, kes on viimase 14 päeva jooksul sissemakseid teinud. Esmalt tuleb teha oma rahaga 5 x €0.20 keerutust ning seejärel lisatakse Sinu kontole €1 pärisraha.

Riskivabade keerutuste pakkumine on saadaval igal kolmapäeval ajavahemikus kell 14:00 – 23:59.

OlyBet kasiino 200% kuni €200 boonus

OLYBET KASIINO UUED KLIENDID SAAVAD 200% KUNI €200 BOONUSE. LISAKS IGANÄDALASED KAMPAANIAD KASIINOS, SPORDIENNUSTUSES JA POKKERIS. OLYBET EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA OLYBET KASIINO KONTO
400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker. Koheseks liitumiseks KLÕPSA SIIN.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.

Kiirkasiino - otse asja kallale