OlyBet Spordiennustus: TASUTA €10 + Liiga Äss loosikampaania

OlyBet Spordiennustus Liiga äss loos ja tasuta 10

OlyBet’is toimub “Liiga Äss” spordiennustuse kampaania, mis on mõeldud kõgile uutele ja olemasolevatele klientidele.


TASUTA €10 SPORDIENNUSTUSE RAHA

Uued mängijad, kes KLIKIVAD SIIN ja loovad OlyBet’i konto boonuskoodiga LIIGA, saavad oma kontole €10. Tasuta 10 eurot lisatakse klienditoe poolt kontole esimesel võimalusel, aga mitte hiljem kui 12 tunni jooksul.

Tasuta spordiennustuse rahale kehtib ühekordne läbimängimise kohustus koefitsiendiga 1,60. Peale ühekordset läbimängimist on tegu pärisrahaga ja saad seda kasutada ükskõik millite OlyBet’i mängude mängimiseks. Soovi korral võid raha ka välja kanda.

IGANÄDALANE 3 x €69 LOOS

Iga nädala neljapäeval loosib OlyBet välja 3 x €69 spordipanustamise raha nende vahel, kes on registreerinud end OlyBeti veebilehel “Liiga Äss” kampaaniale ja teinud vähemalt 5-eurose panuse ükskõik millisele La Liga, Bundesliga, Champions League, Premier Leaque (1X2 liinile) kohtumisele, panuse koefitsiendiga vähemalt 1,60.

Võidetud €69 on pärisraha ja sellele puuduvad läbimängimise kohustused. Loosimised toimuvad igal neljapäeval.

Nii tasuta raha pakkumine kui ka “Liiga Äss” loosikampaania kestavad 26. detsembrini.

OlyBet Kasiino - LIITU SIIN!

OLYBET ANNAB KÕIGILE UUTELE MÄNGIJATELE €10 TASUTA RAHA KASIINOS MÄNGIMISEKS. TASUTA €10 SAAMISEKS KASUTA LIITUMISEL BOONUSKOODI TASUTAKASIINO. LISAKS SAAD OSA PÕNEVATEST ERIPAKKUMISTEST JA IGAKUISE BOONUSE SUMMAS KUNI €350. AVA OLYBET’I MÄNGUKONTO

Värskelt lisatud artiklid