OlyBet Pokker – suurim pokkerivõrgustik + $2000 boonus

OlyBet Pokker - GGNetwork

OlyBet alustas koostööd maailma suurima pokkerivõrgustikuga GGNetwork. Kõik kliendid saavad $2000 boonuse ja paljude teiste hüvede osaliseks.


OLYBET GGNETWORK POKKER

Uues GGNetwork pokkeritoas mängimiseks ava OlyBet Eesti, vali menüüst POKKER ja lae alla pokkeriklient.

GGNetwork oli alles hiljuti Eestis suhteliselt tundmatu nimi. kui mitte arvesse võtta seda, et eelmisel aastal lõi firma käed Optibet’iga.

Lähemal vaatlusel tuleb välja, et tegemist on tegelikult 2019. aasta lõpus maailma suurimaks pokkeriplatvormiks tõusnud tegijaga.


ALUSTAMINE JA POKKERIBOONUS

OlyBeti uues pokkeritoas saad online pokkerit mängida nii Windowsi kui Maci kasutajana.

Mobiilis on tarkvara esialgu kättesaadav küll ainult Androidi kasutajatele, kuid õige pea võib lisanduda rakendus ka iPhone’i ja iPadi omanike rõõmustamiseks.

Kohe pärast uue OlyBet’i pokkerikliendi avamist ja sisselogimist saad võimaluse valida omale alias ehk nimi, mida näidatakse teistele mängijatele pokkerilaudades.

Kõiki mängijaid ootab 2000 dollari suurune pokkeriboonus, mille aktiveerimiseks ja järkjärguliseks vabastamiseks tuleb pokkeritarkvaras klõpsata nupul MY BONUS. Seejärel vali WELCOME BONUS ja tee klõps valikul OPT-IN.

Mängides pärisraha mänge (rahalauad, erineva formaadiga pokkeriturniirid jne), toimub boonuse vabastamine automaatselt. Iga 25 dollari makstud reigi ehk teenustasu kohta vabastakse 5 dollarit boonusest

Boonuse vabastamiseks on alates selle aktiveerimisest aga 90 päeva.

Lisaks ülisuurele pokkeriboonusele ootavad Sind OlyBet’i GGNetwork pokkeritoas ka järgnevad hüved:

  • 300 dollarit väärt mesinädalad.
  • 100 dollari väärtuses tasuta turniiripileteid.
  • Kuni 100% cashback’i.
  • Iganädalased kampaaniad, edetabelid jpm.

MIS ON GGNETWORK

GGNetwork on juba 2014. aastal loodud pokkerivõrgustik, mis sai tuule tiibadesse Hiinas ja Kagu-Aasias ning tänasel päeval kogub see aina enam populaarsust ka kõikjal Euroopas, Kanadas ning juba plaanitakse laieneda ka Põhja-Ameerikasse.

Kahtlemata teeb GGNetworki eriliseks selle tohutu mängijatebaas, kuid mängijate poolt on hästi vastu võetud ka rohke uute mängusiseste funktsioonide valik nagu näiteks Smart Hud, All-in Insurance ja Run it Twice.

Tegemist ei ole OlyBeti poolt juhusliku valikuga, sest GGNetwork on kõige kiiremini kasvav pokkerivõrgustik maailmas. Samal ajal kui konkurendid vaevlevad mängijate vähesuse käes on GGNetwork tegemas järjest paremaid tulemusi.

OlyBet kasiino 200% kuni €200 boonus

OLYBET KASIINO UUED KLIENDID SAAVAD 200% KUNI €200 BOONUSE. LISAKS IGANÄDALASED KAMPAANIAD KASIINOS, SPORDIENNUSTUSES JA POKKERIS. OLYBET EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA OLYBET KASIINO KONTO
400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker. Koheseks liitumiseks KLÕPSA SIIN.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.

LIITU KOHE »

Unibet kasiino - €100 boonus + 5 tasuta spinni