OlyBet Pokker – täielik ülevaade & suur $2000 boonus

OlyBet Pokker - GGNetwork

OlyBet pokker kuulub maailma suurimasse GGNetwork võrgustikku. Mängijaid ootab $2000 boonus, kuni 100% cashback’i jpm.


OlyBet pokker

Uues GGNetwork pokkeritoas mängimiseks ava OlyBet Eesti, vali menüüst POKKER ja lae alla pokkeriklient.

GGNetwork oli alles hiljuti Eestis suhteliselt tundmatu nimi, kuid on lühikese ajaga saanud Eesti pokkerimängijate seas ülimalt populaarseks.

Lähemal vaatlusel tuleb välja, et tegemist on tegelikult 2019. aasta lõpus maailma suurimaks pokkeriplatvormiks tõusnud tegijaga.

Seda näitavad ka samaaegselt pokkeriklienti loginute numbrid. Tipptundidel mängib GGNetwork tubades samaaegselt enam ligi 200 000 pokkerisõpra ning need numbrid on pidevas tõusujoones.

Pole ka ime, sest näiteks 2020. aasta pokkeri maailmameistrivõistlused (WSOP) toimusid seoses pandeemiaga samuti GGNetwork tubades.

See aga pole ainuke suur pokkerifestival, mis on internetti ja just GGNetwork’i kolinud. Seoses maailma tabanud tervisekriisiga on ka mitmed muud varasemalt live’s toimunud prestiižikad (nt. Asian Poker Tour) pokkeriüritused kolinud GGNetwork’i.

Kõlab lausa fantastiliselt, et varasemalt enamikule eestlastele kättesaamatutena tundunud WSOP turniiridel mängimine ja muud sarnased võimalused on toodud nüüd tänu OlyBet’ile Eesti mängijatele koju kätte.

Siinkohal tasub ära märkida ka, et just 2020. aastal toimunud OlyBet’i GGNetwork pokkeritoas võitis Ranno Sootla esimese eestlasena WSOP turniiri. Tulles sellega pokkeri maailmameistriks, millega kaasnes $595 930 võiduraha, WSOP Europe pakett ja ihaldatud kuldne WSOP käevõru.

Maailma suurim pokkerivõrgustik (GGNetwork) nüüd OlyBet'is


Tarkvara & boonused

OlyBeti uues pokkeritoas saad online pokkerit mängida nii Windowsi kui Maci kasutajana.

Mobiilis on tarkvara kättesaadav nii Android kui ka iOS seadmete kasutajatele.

Kohe pärast uue OlyBet’i pokkerikliendi avamist ja sisselogimist saad võimaluse valida omale alias ehk nimi, mida näidatakse teistele mängijatele pokkerilaudades.

OlyBet pokkeriklient

Kõiki mängijaid ootab 2000 dollari suurune pokkeriboonus, mille aktiveerimiseks ja järkjärguliseks vabastamiseks tuleb pokkeritarkvaras klõpsata nupul MY BONUS. Seejärel vali WELCOME BONUS ja tee klõps valikul OPT-IN.

Mängides pärisraha mänge (rahalauad, erineva formaadiga pokkeriturniirid jne), toimub boonuse vabastamine automaatselt. Iga 25 dollari makstud reigi ehk teenustasu kohta vabastakse 5 dollarit boonusest

Boonuse vabastamiseks on alates selle aktiveerimisest aga 90 päeva.

Lisaks ülisuurele pokkeriboonusele ootavad Sind OlyBet’i GGNetwork pokkeritoas ka järgnevad hüved:

  • 300 dollarit väärt mesinädalad.
  • 100 dollari väärtuses tasuta turniiripileteid.
  • Kuni 100% cashback’i.
  • Iganädalased kampaaniad, edetabelid jpm.

GGnetwork ülevaade

GGNetwork on juba 2014. aastal loodud pokkerivõrgustik, mis sai tuule tiibadesse Hiinas ja Kagu-Aasias ning tänasel päeval kogub see aina enam populaarsust ka kõikjal Euroopas, Kanadas ning juba plaanitakse laieneda ka Põhja-Ameerikasse.

Kahtlemata teeb GGNetworki eriliseks selle tohutu mängijatebaas, kuid mängijate poolt on hästi vastu võetud ka rohke uute mängusiseste funktsioonide valik nagu näiteks Smart Hud, All-in Insurance ja Run it Twice.

Tegemist ei ole OlyBeti poolt juhusliku valikuga, sest GGNetwork on kõige kiiremini kasvav pokkerivõrgustik maailmas. Samal ajal kui konkurendid vaevlevad mängijate vähesuse käes on GGNetwork tegemas järjest paremaid tulemusi.

OlyBet kasiino logo

OlyBet

Hinnang: 97 / 100%

  • Eesti suurim kasiino
  • Parim kasiino boonus
  • GGNetwork pokkerituba

Tervitusboonus

Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha

Värskelt lisatud artiklid