OlyBet Pokker – täielik ülevaade & ülisuur $2000 boonus

OlyBet Pokker - GGNetwork

OlyBet pokker kuulub maailma suurimasse GGNetwork võrgustikku. Mängijaid ootab $2000 boonus, kuni 100% cashback’i jpm.


OlyBet pokkeri ülevaade

Uues GGNetwork pokkeritoas mängimiseks ava OlyBet Eesti, vali menüüst POKKER ja lae alla pokkeriklient.

GGNetwork oli alles hiljuti Eestis suhteliselt tundmatu nimi, kuid on lühikese ajaga saanud Eesti pokkerimängijate seas ülimalt populaarseks.

Lähemal vaatlusel tuleb välja, et tegemist on tegelikult 2019. aasta lõpus maailma suurimaks pokkeriplatvormiks tõusnud tegijaga.

Seda näitavad ka samaaegselt pokkeriklienti loginute numbrid. Tipptundidel mängib GGNetwork tubades samaaegselt enam kui 100 000 pokkerisõpra ning need numbrid on pidevas tõusujoones.

Pole ka ime, sest näiteks 2020. aasta pokkeri maailmameistrivõistlused (WSOP) toimusid samuti GGNetwork tubades.

See aga pole ainuke suur pokkerifestival, mis on internetti ja just GGNetwork’i kolinud. Seoses maailma tabanud tervisekriisiga on ka mitmed muud varasemalt live’s toimunud prestiižikad (nt. Asian Poker Tour) pokkeriüritused kolinud GGNetwork’i.

Kõlab lausa fantastiliselt, et varasemalt enamikule eestlastele kättesaamatutena tundunud WSOP turniiridel mängimine ja muud sarnased võimalused on toodud nüüd tänu OlyBet’ile Eesti mängijatele koju kätte.

Siinkohal tasub ära märkida ka, et just 2020. aastal toimunud OlyBet’i GGNetwork pokkeritoas võitis Ranno Sootla esimese eestlasena WSOP turniiri. Tulles sellega pokkeri maailmameistriks, millega kaasnes $595 930 võiduraha, WSOP Europe pakett ja ihaldatud kuldne WSOP käevõru.

Maailma suurim pokkerivõrgustik (GGNetwork) nüüd OlyBet'is


Tarkvara & boonused

OlyBeti uues pokkeritoas saad online pokkerit mängida nii Windowsi kui Maci kasutajana.

Mobiilis on tarkvara esialgu kättesaadav küll ainult Androidi kasutajatele, kuid õige pea võib lisanduda rakendus ka iPhone’i ja iPadi omanike rõõmustamiseks.

Kohe pärast uue OlyBet’i pokkerikliendi avamist ja sisselogimist saad võimaluse valida omale alias ehk nimi, mida näidatakse teistele mängijatele pokkerilaudades.

OlyBet pokkeriklient

Kõiki mängijaid ootab 2000 dollari suurune pokkeriboonus, mille aktiveerimiseks ja järkjärguliseks vabastamiseks tuleb pokkeritarkvaras klõpsata nupul MY BONUS. Seejärel vali WELCOME BONUS ja tee klõps valikul OPT-IN.

Mängides pärisraha mänge (rahalauad, erineva formaadiga pokkeriturniirid jne), toimub boonuse vabastamine automaatselt. Iga 25 dollari makstud reigi ehk teenustasu kohta vabastakse 5 dollarit boonusest

Boonuse vabastamiseks on alates selle aktiveerimisest aga 90 päeva.

Lisaks ülisuurele pokkeriboonusele ootavad Sind OlyBet’i GGNetwork pokkeritoas ka järgnevad hüved:

  • 300 dollarit väärt mesinädalad.
  • 100 dollari väärtuses tasuta turniiripileteid.
  • Kuni 100% cashback’i.
  • Iganädalased kampaaniad, edetabelid jpm.

GGNetwork ülevaade

GGNetwork on juba 2014. aastal loodud pokkerivõrgustik, mis sai tuule tiibadesse Hiinas ja Kagu-Aasias ning tänasel päeval kogub see aina enam populaarsust ka kõikjal Euroopas, Kanadas ning juba plaanitakse laieneda ka Põhja-Ameerikasse.

Kahtlemata teeb GGNetworki eriliseks selle tohutu mängijatebaas, kuid mängijate poolt on hästi vastu võetud ka rohke uute mängusiseste funktsioonide valik nagu näiteks Smart Hud, All-in Insurance ja Run it Twice.

Tegemist ei ole OlyBeti poolt juhusliku valikuga, sest GGNetwork on kõige kiiremini kasvav pokkerivõrgustik maailmas. Samal ajal kui konkurendid vaevlevad mängijate vähesuse käes on GGNetwork tegemas järjest paremaid tulemusi.

OLYBET EESTI UUED KLIENDID SAAVAD KUNI €1100 VÄÄRTUSES KASIINO BOONUSEID VÕI €100 SPORDIBOONUSE. LISAKS IGANÄDALASED KAMPAANIAD KASIINOS, SPORDIENNUSTUSES JA POKKERIS. OLYBET EESTI TÄIELIK ÜLEVAADE. AVA OLYBET KASIINO KONTO
400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker. Koheseks liitumiseks KLÕPSA SIIN.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.