OlyBet lisab sinu spordiennustuse võidule kuni €10 000

OlyBet pakub spordiennustuses tõelist superboonust, kus combobeti ehk mitmikpanuse tegijatel on oma võidule võimalus saada lisaks 100% kuni 10 000 eurot pärisraha.

Ava OlyBeti konto boonuskoodiga JALKA100

Spordiennustuse superboonusest osa saamiseks ava OlyBeti veebileht ning tee vähemalt kolmest mängus koosnev mitmikpanus jalgpallile, korvpallile, jäähokile, tennisele või kui soovid, siis miks mitte kõigile loetletud spordialadele.

MIS ON COMBOBET EHK MITMIKPANUS?

Combobet ehk mitmikpanus seisneb selles, et ennustussedelile lähevad kirja mitme mängu ennustused. Mitmikpanuse võitmiseks pead ennustama kõigi valitud mängude tulemused õigesti.

Loomulikult on sellist tüüpi spordiennustuse täppi panemine mõnevõrra raskem kui üksikmängu ennustus, kuid see eest on ka võidud suuremad. Erinevate mängude võidukoefitsiendid liidetakse ning nii on sul võimalik isegi väikese panuse korral võimalik saada väga suur võit.

OLYBET MITMIKPANUSE 100% BOONUS

OlyBet mitmikpanuse Superboonus annab võimaluse saada oma võitvatele mitmikpanustele kuni 100% juurde.

Mida rohkem spordisündmusi on sinu panuses, seda suurem on potentsiaalne boonus. Maksimaalne boonus on 10 000 eurot ning see makstakse välja pärisrahas.

Lisainfot Superboonuse kohta leiad OlyBet spordiennustuse Super Boonuse kampaanialehelt.

TASUTA 10 EUROT SPORDIENNUSTUSEKS

Juhul kui sul pole veel OlyBetis kontot, siis KLIKI SIIN, sisesta konto avamisel boonuskood JALKA100 ja saad oma kontole tasuta 10 eurot spordiennustuste tegemiseks.

Ava OlyBeti konto boonuskoodiga JALKA100

OLYBET ANNAB KÕIGILE UUTELE MÄNGIJATELE €10 TASUTA RAHA KASIINOS MÄNGIMISEKS. TASUTA €10 SAAMISEKS KASUTA LIITUMISEL BOONUSKOODI TASUTAKASIINO. LISAKS SAAD OSA PÕNEVATEST ERIPAKKUMISTEST JA IGAKUISE BOONUSE SUMMAS KUNI €350. AVA OLYBET KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid