Täites OlyBetis päevaülesandeid saad kuni 200 tasuta keerutust nädalas

OlyBetis on käima läinud suur tasuta keerutuste jagamise kampaania, kus erinevaid ülesandeid täites saad omale iga päev teenida tasuta keerutusi.

Ava OlyBeti konto

Kampaaniast osa saamiseks ava OlyBeti veebileht, otsi üles pakkumine mis kannab pealkirja tasuta keerutuste džungel ning täida tänane ülesanne, et saada homme tasuta keerutusi.

Mängijad kes täidavad kõik 5 nädalaülesannet, saavad järgmise nädala esmaspäeval lisaks 100 tasuta keerutust mängus Starburst.

Kõik kampaania jooksul tasuta keerutustest saadud võidud makstakse välja reaalses rahas. Kampaania kestab kuni 29. jaanuarini.

Pole veel OlyBetis kontot? Ava konto ja kasuta registreerimisel boonuskoodi TASUTAKASIINO ning saad kontole 10 eurot tasuta boonusraha. Antud kampaaniast on võimalik osa võtta ka boonusrahaga mängides.

OlyBet Kasiinos 10 eurot tasuta boonusraha

OLYBET ANNAB KÕIGILE UUTELE MÄNGIJATELE €10 TASUTA RAHA KASIINOS MÄNGIMISEKS. TASUTA €10 SAAMISEKS KASUTA LIITUMISEL BOONUSKOODI TASUTAKASIINO. LISAKS SAAD OSA PÕNEVATEST ERIPAKKUMISTEST JA IGAKUISE BOONUSE SUMMAS KUNI €350. AVA OLYBET KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid