Tyson vs Jones poksimatši €50 riskivaba panus OlyBet’is

Mike Tyson vs Roy Jones Jr. poksimatši riskivaba panus OlyBet'is

Panusta OlyBet’is laupäeva öösel vastu pühapäeva (28.-29. november) toimuvale legendaarsele poksimatšile kuni €50 ulatuses riskivabalt.


TYSON VS JONES RISKIVABA PANUS

Mike Tyson vs Roy Jones Jr. kaua oodatud poksimatšile riskivaba panuse tegemiseks ava OlyBet Eesti ja registreeri omale tasuta konto.

Peale konto loomist tee sissemakse läbi pangalingi või krediitkaardi ja tee oma esimene panus Tyson vs Jones poksimatšile.

Poksilegendide vastasseisu leiad OlyBet’i lehelt kui valid menüüst SPORT -> MAAILM -> PROFESSIONAL BOXING. Või sisesta spordisündmuste otsinguaknasse näiteks märksõna Tyson.

Panustades matši võitjale (Mike Tyson või Roy Jones Jr.) kuni €50, saad kaotuse korral panuse summa oma kontole pärisrahas tagasi.

Artikli kirjutamise hetkel on Mike Tysoni võidukoefitsiendiks 1.40 ja Roy Jones Jr. võidukoefitsiendiks 2.70.

Tyson vs Jones panustamine ja koefitsiendid

Mike Tyson vs Roy Jones Jr ülevaade


TYSON VS JONES LIVE OTSEÜLEKANNE

Legendaarse poksimatši otseülekannet saab Eestis vaadata Go3 vahendusel. Go3 teenuse spordipaketi kuumaks on €6.99, mis annab Sulle koheselt ligipääsu ka eelseisvale Mike Tyson vs Roy Jones Jr. poksilahingule.

Tyson vs Roy Jones otseülekanne Go3 platvormil

Riskivaba panuse pakkumist saavad kasutada lisaks uutele klientidele ka olemasolevad OlyBet’i kliendid, kes pole varem ühtki spordipanust teinud.

Mike Tyson vs Roy Jones Jr. riskivaba panuse pakkumine on saadaval alates 18. novembrist kuni 29. novembrini kell 05:00.

OlyBet kasiino 200% kuni €200 boonus

OLYBET KASIINO UUED KLIENDID SAAVAD 200% KUNI €200 BOONUSE. LISAKS IGANÄDALASED KAMPAANIAD KASIINOS, SPORDIENNUSTUSES JA POKKERIS. OLYBET EESTI TÄIELIK ÜLEVAADE. AVA OLYBET KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid