Läti ralli 2024: riskivaba & tasuta panus OlyBetis

WRC Ralli 2024 ennustus, riskivaba panus ja tasuta panused OlyBetis

WRC ralli 2024 ennustuste tegemiseks ootab Sind OlyBetis €25 riskivaba panus + €10 tasuta panus.


WRC ralli ennustus

WRC Autoralli MM eripakkumistest osa saamiseks ava OlyBet Eesti ja registreeri konto, kasutades boonuskoodi SPORT25.

Peale konto avamist tee vähemalt €25 sissemakse – see aktiveerib riskivaba panuse.

Panusta WRC rallile kuni €25 (matšieelne või live üksikpanus) ja saad kaotuse korral panuse summa oma kontole pärisrahas tagasi. Võidu korral saad võidud kontole vastavale ennustuse koefitsiendile (soovi korral võid panustada ka mõnele muule spordialale).

Pärast panuse tulemuse selgumist saad kingituseks €10 FreeBeti ehk tasuta panuse, mida saad kasutada mistahes spordisündmusele ennustuse tegemiseks.

Lisaks eelnevatele uue mängija WRC Rally eripakkumistele on hetkel aktuaalse rallietapi ajal võimalik kõigil klientidel osaleda ka ÕNNENUMBER 20 kampaanias, kus igaüks saab eesseisvale rallile vähemalt €20 panuse tegemise eest kingituseks €10 riskivaba panuse.

Tasuta WRC ralli panused OlyBetis - panusta kohe

Uue mängija riskivaba panuse ja tasuta panuse eripakkumist on võimalik kasutada igal ajal kuni 2024. aasta lõpuni. Kui parasjagu pole käimas või tulemas uut rallietappi, siis võib riskivaba panuse pakkumist kasutada mistahes spordisündmusele ennustuse tegemiseks.

OlyBet spordiennustuse riskivaba panuse & tasuta panuse superdiil on saadaval kõigile uutele klientidele, kes kasutavad konto avamisel boonuskoodi SPORT25.

OlyBet kasiino logo

OlyBet

Hinnang: 97 / 100%

  • Eesti suurim kasiino
  • Parim kasiino boonus
  • GGNetwork pokkerituba

Tervitusboonus

Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha

Värskelt lisatud artiklid