OlyBet’i sünnipäevapidu – €10 000 rahaloos ja lisaauhinnad

OlyBet'i 10. sünnipäevapidu - rahaloos ja eripreemiad

OlyBet tähistab 10. sünnipäeva ning sel puhul toimub suur kümne-päevane pidu nii kasiinos, spordiennustuses kui ka pokkeris.


OLYBETI SÜNNIPÄEVAPIDU

Kampaanias osalemiseks ava OlyBet Eesti, vali menüüst kampaaniate alt OLYBETI SÜNNIPÄEVAPIDU promoleht ja liitu pakkumisega.

Peale pakkumisega liitumist saad erinevate kasiino, spordiennustuse ja pokkeri ülesannete eest hakata teenima loosipileteid.

Loosipileteid saad teenida vastavalt allolevale graafikule:

Loosipiletite teenimise graafik ja võimalused


Vastavalt kogutud loosipiletite arvule ootavad Sind kasiinos, spordiennustuses ja pokkeris kohesed preemiad (lisatakse kvalifitseerunud mängijate kontole järgneval tööpäeval).

Loosipiletite tasemed ja eripreemiad

Kõik vähemalt ühe loosipileti kogunud mängijad osalevad kampaania lõppedes suures €10 000 auhinnafondiga rahaloosis.

Loosipileteid ja eripreemiaid on võimalik koguda alates 10. veebruarist kuni 19. veebruari südaööni. Rahaloosi võitjad selguvad OlyBet’i sünnipäeval 20. veebruaril.

OlyBet kasiino 200% kuni €200 boonus

OLYBET KASIINO UUED KLIENDID SAAVAD 200% KUNI €200 BOONUSE. LISAKS IGANÄDALASED KAMPAANIAD KASIINOS, SPORDIENNUSTUSES JA POKKERIS. OLYBET EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA OLYBET KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.