OlyBet’i suur spordiloos – võida reis Las Vegasesse, iPhone 13 jpm.

Kõik spordifännid nüüd OlyBet’i panustama, sest alanud on suur spordiloos, mille peaauhind on reis kahele Las Vegasesse.


REIS LAS VEGASESSE & PALJU MUUD

Suures spordiennustuse kampaanias osalemiseks ava OlyBet Eesti ja liitu oma konto all VÕIDA UNELMATE REIS LAS VEGASESSE! kampaaniaga.

Juhul kui Sul pole veel OlyBet’is kontot, siis kasuta KONTO AVAMISEL boonuskoodi LASVEGAS. Nii saad oma esimese vähemalt 25€ NHL matši panuse tegemisel kingituseks 25€ tasuta panuse (ja osaled ka Las Vegase reisi loosis).

Loosipiletite kogumiseks tee vähemalt 25€ eest spordipanuseid. Iga panustatud 25€ annab sulle suurde auhinnaloosi lisapileti.

Tehes panuseid NHL’i mängudele või mitmikpanuseid, saad iga panustatud 25€ eest lausa 2 loosipiletit.

Lisaks suurele lõpuloosile osalevad Sinu kogutud piletid ka olümpiamängudele pühendatud loosis, mis toimuvad 7. ja 16. veebruaril, kus antakse ära hulgaliselt kuni 100€ väärtusega tasuta panuseid.

Suure lõpuloosi auhindadeks on:

  • 1 x reis kahele Las Vegasesse, milles sisaldub äriklassi lend Sulle ja Sinu kaaslasele, viis ööd maailmakuulsas Cosmopolitani luksushotellis ja kasiinos, helikopteri tuur, piknik Suures Kanjonis ja palju muudki!
  • 1 x iPhone 13 Pro Max.
  • 1 x 1000€ sularaha.
  • 7 x 300€ sularaha.
  • 20 x 50€ tasuta panust.

Võida OlyBet'is reis Las Vegasesse NHL kodumängu vaatama

Kindlasti tasub silma peal hoida ka teistel OlyBet’i ja Olympic Casino pakkumistel, sest kokku loositakse välja 12 reisipaketti Las Vegasesse.

OlyBet’i suure spordiloosi pileteid on võimalik koguda kõigil OlyBet’i klientidel alates 24. jaanuarist kuni 10. märtsini. Võitjad selguvad 11. märtsil.

OLYBET EESTI UUED KLIENDID SAAVAD KUNI €1100 VÄÄRTUSES KASIINO BOONUSEID VÕI €100 SPORDIBOONUSE. LISAKS IGANÄDALASED KAMPAANIAD KASIINOS, SPORDIENNUSTUSES JA POKKERIS. OLYBET EESTI TÄIELIK ÜLEVAADE. AVA OLYBET KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid