VivatBet logo

VivatBet

Hinnang: 85 / 100%

Eelised

  • Palju erinevaid boonuseid
  • Suurepärased koefitsiendid

Tervitusboonus

€1590 eest boonuseid + 150 tasuta spinni

Mängima

Üldinfo

vivatbet.ee

2019

P.H. Primary OÜ

Eesti litsents

Jah

Maksed

€1

€1.50

kuni 24 tundi

Citadele,

Coop pank,

LHV,

Luminor,

Revolut,

Hasartmängude valik

casino-games

Kasiinomängud

jackpots

Jackpotid

bingo

Bingo

roulette

Rulett

poker

Pokker

sports-betting

Spordiennustus

blackjack

Blackjack

esports

E-sport

Boonuse info

€1590

100%

150

x35

Jah

VivatBet on uus Eestis litsentseeritud kasiino & spordiennustuse keskkond, mis pakub uutele mängijatele mõlemas tootegrupis vingeid boonuseid.

VivatBet ülevaade

VivatBet avas oma uksed Eesti mängijatele juba 2022. aastal, kuid on hakanud jõuliselt arenema ja end promoma 2023. aasta esimeses pooles.

Konto avamine VivatBetis toimub erinevalt paljudest tänapäevastest kiirkasiinodest läbi klassikalise registreerimisvormi. Tegu on niisiis klassikalise hasartmängukeskkonnaga.

Alustamiseks ava VivatBet ja klõpsa nupule REGISTREERU. Täida lühike registreerimisvorm ja vali konto registreerimisel kas soovid spordiennustuse või kasiino tervitusboonust. Soovi korral saad boonusest sootuks loobuda.

Registreerumisaknas on võimalik ka promokoodi ehk boonuskoodi sisestamine. Kasutades registreerumisel boonuskoodi TASUTAKASIINO, saad tavapärastele boonustele 30% lisaks. Info lisaboonuse kohta leiad käesoleva ülevaate boonuste ja pakkumiste sektsioonist.

VivatBet konto avamine ja tervitusboonuse valimine

Kui oled konto registreerimise protsessi lõpule viinud, siis saad teha esimese sissemakse ja vastavalt registreerimisel tehtud valikule aktiveerub esmase sissemaksega automaatselt kas kasiino (€1500 tervituspakett) või spordiennustuse boonus (100% kuni €100).


Boonused ja pakkumised

Kui valisid VivatBet konto registreerimisel spordiennustuse boonuse ja kasutasid boonuskoodi TASUTAKASIINO, siis saad esimese sissemakse järel erilise 150% kuni €260 spordiboonuse.

Juhul kui valisid kasiino tervitusboonuste paketi, siis saad €1590 eest kasiino boonuseid, mis jagunevad nelja esimese sissemakse vahel.

  • 1. sissemakse eest saad 100% kuni €390 kasiino boonuse.
  • 2. sissemakse eest saad 50% kuni €350 kasiino boonuse.
  • 3. sissemakse eest saad 25% kuni €400 kasiino boonuse.
  • 4. sissemakse eest saad 25% kuni €450 kasiino boonuse.

Võta VivatBet kasiino boonuste tervituspakett

Spordiennustuse boonuse korral tuleb see läbi mängida 9x vähemalt 1.60 koefitsiendiga. Kasiino tervitusboonustele kehtib 35x läbimängimise nõue.

Lisaks tervitusboonustele ootavad Sind VivatBetis kasiino lojaalsusboonused (tasuta spinnide & reload boonuste näol) ja iganädalane 3% kuni €1000 spordiennustuse cashback.


Mängude valik

VivatBet mänguportaali peamine suund on spordiennustus, seega spordisündmuste valik millele panustada on üpriski suur. Samuti on ka koefitsiendid enamik Eesti kihlveokontoritega võrreldes keskmisest paremad.

Pisut teine lugu on hetkel aga kasiinomängudega. Artikli kirjutamise ajal pakutakse mänge vaid kuuelt mängutootjalt.

Saadaval on järgmiste mängutootjate sloti- ja kasiinomängude piiratud valik: Relax Gaming, Quickspin, Thunderkick, Playson, Yggdrasil, Evolution ja Playson.

Kokku on hetkel VivatBet lehel vaid umbes paarsada kasiinomängu, kuid tootjate ja mängude valik peaks VivatBeti esindaja sõnul peagi jõuliselt laienema hakkama.

VivatBet mängude valik


Sisse- ja väljamaksed

Makseid saab VivatBetis teha läbi Trustly, krediitkaartide ja Skrill e-rahakoti kaudu. Peamiseks maksevahendiks on siiski Eesti mängijatele ilmselt populaarne Trustly makseteenus, sest antud maksevahendaja kaudu on võimalik kasutada Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop, Revolut ja Citadele pankasid.

Testimisel selgus meilegi üllatuslikult, et VivatBetis on minimaalne sissemakse summa vaid €1 ja väljamakse summa €1.50!

VivatBet sport & kasiino - vinged boonused ootavad

Tutvu ka nende kasiinodega

ReSpin

Hinnang: 95 / 100%

Tervitusboonus

Kuni €300 pärisraha

Mängima Ülevaade

Hillo

Hinnang: 90 / 100%

Tervitusboonus

Boonusevaba kasiino

Mängima Ülevaade

ProntoBet

Hinnang: 90 / 100%

Tervitusboonus

200% kuni €1000 käibeboonus

Mängima Ülevaade