Õnneseen võitis Betsafe kasiinos €0.10 panusega €125 000

Spin and Win Deluxe jackpot'i võit Betsafe kasiinos

Õnnelik Betsafe kasiino mängija Eestist võitis slotimängus Spin and Win vaid 10-sendise panusega keerutades 125 425 eurose jackpot’i.


SPIN AND WIN JACKPOT VÕIT

Spin and Win Deluxe on Betsafe kasiino eksklusiivne slotimäng, millel on lisaks tavapärastele liinivõitudele ja boonusmängudele ka kolm progresseeruvat jackpot’i.

Värske jackpot’i võitja mängis just seda Betsafe eksklusiivmängu ja seda vaid 10 sendise panusega. Tal õnnestus saada jackpot mängu, kust keerutas välja omale suurima Dream Chance Jackpot’i summas €125 425.

Mängus oli 3 erinevat kasvavat jackpot’i: Tasty Jackpot, Luxury Jackpot & Dream Chance Jackpot.

Spin and Win Deluxe slot

Spin and Win Deluxe slotimäng

Betsafe kasiino suur jackpot võit

Nagu siit järeldub, siis pole suure jackpot’i võitmiseks alati vaja suurte panustega mängida. Ka õnnelik 10-sendine keerutus võib tuua suurima võidu. Õnnitlused võitjale!

Kas sa aga teadsid, et lisaks suure võidu toonud Spin and Win Deluxe slotimängule on Betsafe kasiinos veel terve ports eksklusiivseid mänge, mida sa ei leia ühestki teisest Eesti kasiinost.

Betsafe kasiino eksklusiivsed slotimängud leiad üles, kui valid Betsafe lehel menüüst KASIINO -> SLOTID -> GAMEINC.

Gameinc slotimängude kategoorias on üle 60 erineva mängu, mille seas on lisaks eelnevalt mainitud suure võidu toonud Spin & Win Deluxe slotikale ka palju teisi sarnase jackpot süsteemiga slotimänge.

Betsafe kasiino boonus - saa €500 lisaks

BETSAFE KASIINO ANNAB KÕIGILE 100% KUNI €500 BOONUSE + KUNI 500 TASUTA SPINNI. LISAKS €10 BOONUS LIVE KASIINO MÄNGUDE PROOVIMISEKS. SAMUTI OOTAVAD IGANÄDALASED PÕNEVAD KAMPAANIAD JA PAKKUMISED. BETSAFE EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA BETSAFE MÄNGUKONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.