Õnnelik Paf’i mängija võitis puhkusel olles suure bingo jackpoti

Õnnelik bingosõber kes on Pafis mänginud alates aastast 2007, sai augusti alguses suure üllatuse osaliseks kui tema arvuti ekraanil jackpoti kirjad välkuma hakkasid.

PAF BINGO JACKPOT’I VÕITJA OLI TÄIESTI PAHVIKS LÖÖDUD

“Tegelikult ei saanud ma esiti aru, mis juhtus, kuid nüüd olen selle mõttega juba harjuda saanud ja tunnen ennast suurepäraselt”. Nii kommenteerib võitja oma viiekohalist Bingo Variant jackpoti võitu. Pahviks löödud võitja helistas oma kahele parimale sõbrale ja jagas koheselt oma rõõmu ka nendega.

MÄNGIN PAF’IS ALATES HETKEST, MIL SAIN OMA ESIMESE SÜLEARVUTI

Võitja sõnul mängib ta Paf’is juba aastast 2007, mil ta sai oma esimese sülearvuti. Nüüd kui puhkused hakkavad lõppema, läheb õnnelik võitja tavapäraselt tagasi tööle, kuid võiduraha kulutamisele mõeldes plaanib ta osa sellest investeerida uue auto ostmiseks.


KLIKI SIIN ja vaata kui suureks on Paf Bingo Variant suurim jackpot taaskord kasvanud – ehk oled just sina järgmine bingo jackpot’i võitja.

pafis_20_eurot_tasuta_post

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE €20 TASUTA JA €100 KASIINO BOONUST. PAF SPADE JA PAF HEART POKKERIS ON VÕIMALIK SAADA 500 EUROT POKKERIBOONUST. LISAKS OOTAVAD SIND IGAPÄEVASED PÕNEVAD KAMPAANIAD JA UNIKAALSED BINGOMÄNGUD. AVA PAF MÄNGUKONTO

Värskelt lisatud artiklid