Online Pokkeri Eesti Meistrivõistlused 2019 – info ja ajakava

Online Pokkeri Eesti Meistrivõistlused 2019 - OPEM ajakava ja info

Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni poolt korraldatav OPEM 2019 toimub 3.-11. novembrini erinevates Eestis litsentseeritud online pokkeritubades.


OPEM 2019 INFO & AJAKAVA

Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon - OPEM 2019 korraldajaOPEM 2019 turniiridel saavad osaleda kõik Eestist pärit pokkerisõbrad.

Lisaks on Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni liimetel võimalik osaleda rankingu edetabelis, kus parimaid ootavad Eesti Meistrivõistlused 2020 live paketid. ETPF’iga saad liituda SIIN.

Online Pokkeri Eesti Meistrivõistluste turniirid toimuvad kuues erinevas Eesti online pokkeritoas: OlyBet, Paf, Betsafe, Unibet, Coolbet ja Optibet.

Viimane neist ehk Optibet on Eesti pokkerimaastikul uus tegija. Optibet pokkeri info leiad SIIT.

Ääremärkusena tuleb ära mainida, et Eesti pokkerimaastikule lisandus hiljuti ka teine uus tegija bet365 pokker, mis tegutseb iPoker võrgustikus. Hetkeseisuga bet365 küll veel ETPF’i toetajate hulka ei kuulu ja seepärast sel aastal OPEM’i turniire seal ei toimu, kuid võimalik, et ehk on juba järgmine aasta OPEM turniire võimalik mängida ka bet365 pokkeritoas.

OPEM 2019 turniiride ajakava on järgmine:

OPEM 2019 ajakava ja turniirid

Opem 2019 rankingus osalemise info ja parimatele välja pandud lisaauhinnad leiad Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni veebilehelt.

Optibet Pokker - parim pokkerituba Eestis

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.