Tee Optibetis mitmikpanus – kaotuse korral saad kuni €50 tagasi

Tee Optibetis riskivaba mitmikpanus summas kuni 50 eurot

Kui teed Optibetis mitmikpanuse vähemalt neljale mängule ja üks neist peaks kaotama, siis maksab Optibet kogu kaotatud panuse summas kuni 50 eurot sulle tagasi.

Optibet Spordiennustus

RISKIVABA MITMIKPANUS

Kampaanias osalemiseks ava Optibet’i mängukeskkond ja tee enne 5. augustit kombineeritud panus neljale või enamale spordisündumusele. Ennustusi võid teha ükskõik millistele spordisündmustele.

Juhul kui üks sinu panustest peaks kaotama, maksab Optibet sinu kuni €50 suuruse panuse sulle tagasi


MIS ON MITMIKPANUS?

Mitmikpanus ehk kombineeritud panus on panusetüüp, kus korraga tehakse panus vähemalt kahele erinevale spordisündmusele. Mitmikpanuse tegemisel spordisündmuste arvule limiiti ei ole.

Mitmikpanuse korral korrutatakse kõigi spordisündmuste koefitsiendid, mis võimaldab jahtida eriti suuri spordiennustuse võite. Kui vähemalt üks mitmikpanuses osalevatest spordisündmustest peaks kaotama, siis loetakse kogu panus kaotavaks.

Optibet kasiinos 1000-eurone boonus ja tasuta keerutused

OPTIBET KASIINO ANNAB KÕIGILE UUTELE MÄNGIJATELE 1000 EUROT KASIINOBOONUST VÕI 100 EUROT SPORDIBOONUST JA KUNI 200 TASUTA SPINNI. AVA OPTIBET KASIINO KONTO
400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker. Koheseks liitumiseks KLÕPSA SIIN.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.

LIITU KOHE »

Ninja Casino Eesti - esimene kiirmaksetega kasiino Eestis