Optibet’i uues mängus 10 Winspinni ja 15% cashback’i

Diamond Link Mighty Emperor Winspinnid ja cashback Optibet kasiinos

Optibet annab uues slotimängus Diamond Link: Mighty Emperor 10 riskivaba keerutust ja lisaks ka 15% cashback’i ehk rahatagastust.


WINSPINNID JA CASHBACK

Kampaanias osalemiseks ava Optibet Eesti, logi oma kontole ja klõpsa oma nimel. Seejärel vali “Minu boonus” ja aktiveeri 10 x €0.25 WinSpins + 15 cashback pakkumine tehes vähemalt €20 sissemakse.

Peale pakkumise aktiveerimist ja vastava sissemakse tegemist mängi Diamond Link: Mighty Emperor slotikat €0.25 panusega.

Esimesed kümme 25-sendist keerutust on Sinu jaoks riskivabad (WinSpins). Juhul kui keerutused on kaotavad, saad panuse summa oma kontole koheselt tagasi.

Lisaks riskivabadele keerutustele saad kampaaniamänge mängides ka 15% cashback’i ehk rahatagastust.

Cashback’i kampaaniamängudeks on: Diamond Link: Mighty Emperor, Diamond Link: Mighty Elephant, Diamond Link: Mighty Sevens ja Diamond Link: Oasis Riches.

Juhul kui peaksid neis mängudes kaotama, siis saad järgmisel päeval hiljemalt kell 17:00 kaotuse summast 15% tagasi. Minimaalne cashback on €3 ja maksimaalne €200.

WinSpinnide ja rahatagastuse pakkumist on igal mängijal võimalik kasutada ainult kampaania aktiveerimise päeval ja üks kord.

Pakkumine on saadaval alates 1. märtsist kuni 18. aprillini kell 23:59.

Optibet kasiino kliente ootab €1000 eest kasiino boonuseid

OPTIBET KASIINO ANNAB KÕIGILE UUTELE MÄNGIJATELE KUNI 1000 EUROT KASIINOBOONUST. SPORDIENNUSTUSE BOONUSES SISALDUB KUNI €100 VÄÄRTUSES RISKIVABASID PANUSEID. OPTIBET EESTI ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA OPTIBET KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.