Optibet’i uues mängus 10 Winspinni ja 15% cashback’i

Diamond Link Mighty Emperor Winspinnid ja cashback Optibet kasiinos

Optibet annab uues slotimängus Diamond Link: Mighty Emperor 10 riskivaba keerutust ja lisaks ka 15% cashback’i ehk rahatagastust.


WINSPINNID JA CASHBACK

Kampaanias osalemiseks ava Optibet Eesti, logi oma kontole ja klõpsa oma nimel. Seejärel vali “Minu boonus” ja aktiveeri 10 x €0.25 WinSpins + 15 cashback pakkumine tehes vähemalt €20 sissemakse.

Peale pakkumise aktiveerimist ja vastava sissemakse tegemist mängi Diamond Link: Mighty Emperor slotikat €0.25 panusega.

Esimesed kümme 25-sendist keerutust on Sinu jaoks riskivabad (WinSpins). Juhul kui keerutused on kaotavad, saad panuse summa oma kontole koheselt tagasi.

Lisaks riskivabadele keerutustele saad kampaaniamänge mängides ka 15% cashback’i ehk rahatagastust.

Cashback’i kampaaniamängudeks on: Diamond Link: Mighty Emperor, Diamond Link: Mighty Elephant, Diamond Link: Mighty Sevens ja Diamond Link: Oasis Riches.

Juhul kui peaksid neis mängudes kaotama, siis saad järgmisel päeval hiljemalt kell 17:00 kaotuse summast 15% tagasi. Minimaalne cashback on €3 ja maksimaalne €200.

WinSpinnide ja rahatagastuse pakkumist on igal mängijal võimalik kasutada ainult kampaania aktiveerimise päeval ja üks kord.

Pakkumine on saadaval alates 1. märtsist kuni 18. aprillini kell 23:59.

Optibet kasiino kliente ootab €1000 eest kasiino boonuseid

OPTIBET KASIINO ANNAB KÕIGILE UUTELE MÄNGIJATELE KUNI 1000 EUROT KASIINOBOONUST. SPORDIENNUSTUSE BOONUSES SISALDUB KUNI €100 VÄÄRTUSES RISKIVABASID PANUSEID. OPTIBET EESTI ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA OPTIBET KASIINO KONTO
400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker. Koheseks liitumiseks KLÕPSA SIIN.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.

COOLBET KASIINOS LIITUMISEL KOHESELT 25 TASUTA SPINNI + 500% BOONUS

Paf - tasuta spinnid ja tasuta raha