Optibet’is Secret of Atlantis tasuta VIP spinnid väärtusega kuni 1 euro

Optibet Kasiino secret of atlantis tasuta spinnid

Optibet kasiino uues slotimängus Secret of Atlantis ootavad kõiki soovijaid tasuta spinnid. Kokku on võimalik saada 150 tasuta spinni, maksimaalselt 1-eurose väärtusega.


SECRET OF ATLANTIS TASUTA SPINNID

Atlantise saladuste avamiseks tuleb avada Optibet kasiino – tasuta spinnide saamiseks kasuta üht allolevatest boonuskoodidest, või kui soovid võid kasutada kõiki kolme.

  • Kui soovid saada 50 tasuta spinni väärtusega €0.20 keerutuse kohta, tee vähemalt €20 sissemakse boonuskoodiga CLAM
  • Kui soovid saada 50 tasuta spinni väärtusega €0.40 keerutuse kohta, tee vähemalt €50 sissemakse boonuskoodiga MERMAID
  • Kui soovid saada 50 tasuta VIP spinni väärtusega €1 spinni kohta, tee vähemalt €100 sissemakse boonuskoodiga ATLANTIS

Iga mängija saab soovi korral kasutada kõiki kolme tasuta spinnide pakkumist. Tasuta spinnidest saadud võidud tuleb 40-kordselt läbi mängida.

Pakkumine kehtib 21. septembrini.

SECRET OF ATLANTIS KIIRÜLEVAADE

Secrets of Atlantis on 5 rulli, 4 rea ja 40 võiduliiniga mänguautomaat, koos mitme mängufunktsiooniga. Mermaid Nudge wilds sümbolid liiguvad ülese või alla, et täita kogu rull ning Collosal Symbols kasvavad, et katta 3 keskrulli, mis viib Sind Super Mega Wins võidule. Aga selle mänguautomaadi parim omadus on see, et ta on üks vähestest mängudest, kus saad võita mõlemal viisil.

OPTIBET KASIINO ANNAB KÕIGILE UUTELE MÄNGIJATELE 1000 EUROT KASIINO BOONUST JA 200 TASUTA SPINNI. SPORDISÕBRAD SAAVAD KUNI €100 SUURUSE SPORDIENNUSTUSE BOONUSE. AVA OPTIBET’I MÄNGUKONTO

Värskelt lisatud artiklid