Optibet toob sinuni uued mängud ja mängustrateegiad

Optibeti mängude valikusse on lisandunud uus ainulaadne mäng Electric Sam, mis vähemalt hetkeseisuga on Eesti kasiinodes kättesaadav vaid Optibetis.

Uus mäng sisaldab endas toredaid lisasid nagu plahvatavad wildid, x-scatterid ja betting strategies funktsiooni ehk mängimise strateegiaid.

Liitu Optibetiga ja saad €800 boonuse ja 100 tasuta spinni

Mängustrateegiad

Igal mängijal on oma stiil, kuid juba aastaid eristatakse ka mänguautomaatidel mitut erinevat strateegiat, mis on muutunud väga populaarseks tänu nende abil saadud suurtele võitudele.

ELK Studios mängudel, mille hulka kuulub ka eelpool nimetatud Electric Sam, on sisse ehitatud määratud mängu strateegia, mis automaatselt suurendab või vähendab sinu panust.

Sul on võimalus määrata strateegia oma isiklike soovide järgi ning valitud seaded töötavad automaatmängu režiimis.

JUMPER STRATEEGIA

Strateegia, kus panuse summa tõuseb pärast igat võitu. See strateegia tagab sulle kindla kasu oma võitude pealt.

BOOSTER STRATEEGIA

Strateegia, kus panuse summa tõuseb peale iga kaotatud keerutust. See strateegia on sarnane maailmakuulsale Martingale strateegiale, mida kasutatakse ruletis.

LEVELLER STRATEEGIA

Eelpool toodud strateegiatest kõige keerulisem, kus panuse summa muutub sõltuvalt viimase viie spinnide tulemustest.

Logi oma Optibeti kontole või AVA KONTO ja proovi Electric Sam mängu juba täna. Mängu leiad, kui valid kasiinomenüüst “Mängud SILVER”.

OPTIBET KASIINO ANNAB KÕIGILE UUTELE MÄNGIJATELE 200 EUROT KASIINO- VÕI SPORDIBOONUST JA KUNI 100 TASUTA SPINNI. AVA OPTIBET KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid