Uus rekord: Eesti mängija võitis Optibet’is 7,2 miljonit eurot

Optibet Eesti mängija võitis Mega Moolah jackpoti summas 7,2 miljonit eurot

Eestlane võitis Optibet kasiinos taaskord Mega Moolah jackpoti summas 7,2 miljonit ja purustas sellega paar kuud tagasi saadud rekordilise võidu.


Uus Eesti rekord õnnemängus

Juunikuus võitis Soomes resideeruv Eesti mees Optibet kasiinos 6,5 miljonit eurot, mis oli tol hetkel ühtlasi ka Eesti online kasiinodes saadud suurim võit.

Uus jackpot’i võitja luges meediast Optibet’is saadud suure võidu kohta ning otsustas samuti oma õnne proovida. Seda täpselt samas Mega Moolah jackpot mängus.

Ehitajana töötav noor mees mängis panusesummaga €3.75. Nii uskumatuna kui see ka ei kõla, õnnestuski tal saada pihta Mega jackpot’ile, mille seekordne täpne summa oli €7 231 507.69. Uus rekordiline suurvõit kukkus taskusse reedel 6. augustil.

Võidusumma eest plaanib õnnelik mees osta maja, auto ning teha ka investeeringuid. Ka eelmine võitja plaanis võidusumma eest kodu soetada.

Tegu on tõeliselt uskumatu sündmuste jadaga, sest vaid kahe kuuse vahega saadi Eesti mänguportaalis Optibet Mega Moolah mängus suurimad kasiinovõidud (mõlemad panusega €3.75), mis Maarjamaal eales välja antud. Mõlemad võitjad olid 30-aastased meesterahvad.


Video 7,2 miljoni võidust


Eesti Hasartmängu Korraldajate Liidu juht kommenteeris: “Meil on kahtlemata hea meel, et rahvusvaheliste mänguettevõtete suurvõidud on just Eestisse tulnud”.

Mega Moolah jackpot slotimäng on loodud mängutootja Microgaming poolt, mis on sel aastal välja maksnud kokku 128 miljoni euro suuruses võite ning seekordne õnnelik mängija on 101. võrgustiku jackpoti miljonär.

Kuigi Mega Moolah ja teiste jackpot mängude peavõidu kukkumine on täiesti juhuslik, siis on ametliku statistika põhjal välja arvutatud, et keskmiselt võidetakse Mega Moolah suurim (Mega) jackpot ligikaudu iga 42 päeva tagant.

Optibet Casino

Optibet

Hinnang: 91 / 100%

  • Suur mängude valik
  • Vinge lojaalsusprogramm
  • Kiired väljamaksed

Tervitusboonus

€500 boonuste pakett

Värskelt lisatud artiklid