Ott Tänak tuleb WRC ralli tšempioniks – Betsafe megakoefitsient 100.00

Ott Tänak WRC 2018 ralli hooaja võit - megakoefitsient 100.00 Betsafes

Kas Ott Tänak suudab teha ralliajaloo vägevaima tagasituleku ja tulla WRC 2018 tšempioniks? Betsafe pakub uutele klientidele sellele panustamiseks ülisuurt koefitsienti 100.00.


KAS OTT TÄNAK VÕIDAB WRC 2018?

Juhul kui Sina usud, et Ott Tänak suudab korda saata ime, siis on Sul Betsafe konto avamisel võimalik panustada sellele erikoefitsiendiga 100.00.

Megakoefitsiendiga panustamiseks KLIKI SIIN ja registreeri tasuta Betsafe konto. Peale konto avamist vali Betsafe lehel menüüst SPORT -> UUE KLIENDI PAKKUMINE -> Ott Tänak tuleb WRC 2018 hooaja meistriks ja tee €1 panus.

Juhul kui ime saab teoks, siis saad €1 panuse võidu korral oma kontole 100 eurot!

Megakoefitsiendi pakkumist saavad kasutada uued kliendid, kes on registreerunud alates 12. novembrist kuni 15. novembrini kell 23:00.


TÄNAKULE SOBIKS HÄSTI TÜRGI RALLI KORDUS

Alljärgnev analüüs pärineb Betsafe blogist.

Teadupoolest on võimalik WRC-sarjas ühelt etapilt koguda maksimaalselt 30 punkti – 25 rallivõidu eest, 5 punktikatse võidu eest. Tänakul on selline temp juba sel aastal korra õnnestunud, kui nii läks Soome etapil. Ka Saksamaal ja Türgis oli ta sellele lähedal.

Kui Tänakul õnnestub Austraaliast noppida maksimaalne noos ehk 30 punkti, siis tohiks Ogier koguda 7 ja Neuville 10 silma. Sellisel juhul oleks kõigil võrdselt 211 punkti, kuid Tänak oleks MM-sarja kokkuvõttes esimene, kuna tal oleks tänavusel hooajal viis võitu – võrdsete punktide korral vaadatakse nimelt esimesena just rallivõitude arvu. Praegu on nii Tänakul kui ka Ogier’l neli ning Neuville’il kolm esikohta, aga see stsenaarium eeldaks Tänakult Austraalias rallivõitu, mis tooks talle seega Ogier’ ees otsustava neljanda rallivõidu näol eelise.

Tänaku võidu ja punktikatse võidu korral tohiks Ogier olla maksimaalselt seitsmes ja Neuville viies. Sellisel juhul võiks Ogier saada punktikatselt ühe silma ja Neuville peaks seal viie parema seast välja jääma. Olenevalt punktikatse tulemustest on mõistagi võimalikud ka teised stsenaariumid, aga üldiselt peaksid mõlemad kindlasti esiotsast välja jääma, et Tänakul üldse võimalus avaneks. Kui Ogier ja Neuville oleksid näiteks punktikatsel kohe Tänaku kannul ehk teine ja kolmas, siis lõpparvestuses tohiksid nad maksimaalselt olla üheksas (Ogier) ja seitsmes (Neuville).

Kuid Tänak võib MM-tiitli võita ka olukorras, kus ta lõpetab Austraalias teisena. Sellisel juhul peaks ta kindlalt võitma punktikatse.

Nii teeniks ta Austraaliast 23 punkti. Sellisel juhul ei tohiks Ogier aga ühtegi punkti saada. Neuville võiks maksimaalselt koguda 3 silma, selgub Delfi analüüsist.

Ideaalis vajaks Tänak seega tänavuse Türgi ralli kordust. Mäletame ju hästi, et seal turvaliselt sõitnud eestlane võitis ja oli punktikatsel kolmas. Neuville võitis punktikatse, kuid oli kokkuvõttes alles 16. 10. koha saanud Ogier oli punktikatsel teine. Ehk Türgist sai Tänak 28 punkti, Ogier 5 ja Neuville 5. Võtaksime sellise stsenaariumi vastu!

Betsafe Eesti kasiino boonused ja tasuta spinnid

BETSAFE KASIINO ANNAB KÕIGILE €250 VÄÄRTUSES KASIINO BOONUSEID JA KUNI 150 TASUTA SPINNI. SAMUTI ON VÕIMALIK SAADA KUNI €1000 POKKERIBOONUS. LISAKS OOTAVAD IGAPÄEVASED KAMPAANIAPAKKUMISED. BETSAFE EESTI TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA BETSAFE MÄNGUKONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.