SUUR VÕIT – õnnelik mängija võitis Paf bingos ligi €60 000

Paf Bingo - õnnelik mängija võitis ligi 60 000 eurot

24. märtsil võitis õnnelik naisterahvas Paf Bingo Variant mängutoas 59 726-eurose jackpoti.

Registreeri Paf konto

KUIDAS VÕIT TULI?

Õnnelikul võitjal oli mänguks ostetud 10 piletit ning pooleldi hajevil olekuga luges ta samal ajal e-kirju ega pööranud mängule seejuures erilist tähelepanu.

Ühtäkki hakkasid piletid “helisema” – iga võidetud rea eest lasti lugulaulu ning jackpoti võiduni oli puudu vaid üks loosinumber – 41.

Naisterahvas ütles selle numbri iseendale valjul häälel välja ja tundis kuidas tema pulss äkitselt kerkis. Tuli ära – SEE ÕIGE NUMBER.

Sina võid olla järgmine jackpoti võitja


EMOTSIOONID

Naine hakkas erutusest värisema ja läks kohe oma konto saldot kontrollima, veendumaks et see mis just juhtus on ikka tõsi.

Jah – raha oligi tema kontol. €50 000 kandis ta koheselt välja, mis jõudis sama päeva pärastlõunal veel tema pangakontole ning ülejäänud raha jättis ta kasutajakontole edasisteks jackpottide püüdmisteks.

Oli väga ebareaalne tunne teostada väljamakset korraga sellise suure summaga. Teenindus oli imeline, raha laekus mu pangakontole juba samal päeval.

Bingo jututoa aknas sai naine sel hetkel väga palju õnnitlusi ning tema pereliikmed keeldusid tema võitu algselt uskumast.

Võidusummaga maksis naine ära oma õppelaenu jäägi ja peab nüüd plaani, mida ülejäänud rahaga ette võtta.


VÕIDA TASUTA BINGOPILETIGA JACKPOT

Kuni 10. aprillini annab Paf kõigile klientidele ühe tasuta bingopileti Bingo Variant mängutoas.

Tasuta pileti saavad omale absoluutselt kõik Paf kliendid, nii uued kui ka vanad. Kui sul pole veel kontot, siis KLIKI SIIN ja ava tasuta konto.

Ava Paf mänguportaalis Bingo Variant mängutuba ning tasuta pilet juba ootab sind.

Hetkel on Bingo Variant suurim jackpot kasvanud enam kui €39 000 suuruseks ning lisaks on mängus veel paar väiksemat jackpoti.

Tasuta piletiga võid hea õnne korral võita jackpoti täiesti tasuta!

PAF MÄNGUPORTAAL ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE €20 TASUTA JA €100 KASIINO BOONUST. PAF SPADE JA PAF HEART POKKERITOAS OOTAB 500-EURONE TERVITUSBOONUS. LISAKS OOTAVAD SIND IGAPÄEVASED PÕNEVAD KAMPAANIAD JA UNIKAALSED BINGOMÄNGUD. AVA PAF MÄNGUKONTO

Värskelt lisatud artiklid