Kasuta Paf’i boonuskoodi BONUS100 ja saad 100 eurot pärisraha

Kasuta Paf boonuskoodi ja saad 100 eurot tasuta raha

Paf pakub nii uutele kui ka vanadele klientidele võimalust saada ükskõik millistel mängudel mängimise eest 100 eurot pärisraha.


Paf boonuskood

NB! Paf on andnud teada, et nad on peatanud Paf boonuskoodide kasutamise süsteemi ning on minemas üle järkjärgult uuele kaasaegsemale ja interaktiivsemale boonuste süsteemile.

Näiteks hetkel pakub Paf Eesti kõigile uutele liitujatele koheselt peale konto avamist 25 tasuta spinni mängus Kreisiraadio (võidud pärisrahas). Lisaks saad automaatselt esimese €10 sissemaksega kaasa kingituseks veel €10 pärisraha.

Peale Paf konto avamist saadetakse nüüdsest kõik personaalsed (sh. ka teatud pakkumised, mis eeldavad Paf boonuskoodi kasutamist) Sinu Paf konto sõnumite postkasti.

Kui sul on juba konto olemas või just avasid konto, siis sisesta sissemakse tegemisel boonuskood BONUS100 ning sinu kontole lisandub boonuskampaania.

BONUS100 boonuskood annab olenevalt sissemakse suurusest sulle võimaluse saada kuni 100 eurot pärisraha, mis lisatakse sinu kontole peale seda kui oled sissemakstud summa 30 korda läbi mänginud.

Näide: Tegid sissemakse boonuskoodiga BONUS100 summas 100 eurot. Kui oled kokku panustanud 100×30 ehk 3000 eurot, siis lisatakse sinu kontole automaatselt 100 eurot pärisraha.

Paf kasiinos €10 tasuta raha + tasuta spinnid mängus Kreisiraadio

Paf kasiino logo

Paf

Hinnang: 96 / 100%

  • Pärisraha boonused
  • Eksklusiivne Paf bingo
  • Kiired väljamaksed

Tervitusboonus

100% kuni €100 + 100 tasuta spinni

Värskelt lisatud artiklid