Puuviljases mängus Fruit Warp ootab 200 tasuta spinni

Fruit Warp tasuta spinnid Paf kasiinos

Mänguportaali Paf jõudis uus eriti puuviljane slotimäng Fruit Warp, kus mängides on sul võimalik teenida omale kuni 200 tasuta spinni.


FRUIT WARP TASUTA SPINNID

Tasuta spinnide saamiseks ava mänguportaal Paf ja mängi kampaaniapäevadel Fruit Warp mängu vähemalt €20 eest.

Igal kampaaniapäeval, mil täidad antud tingimuse, teenid omale 25 tasuta spinni, mis lisatakse Sinu kontole järgmisel päeval kell 12:00.

Kampaania kestab 10.-17. maini, seega kokku võid teenida kuni 200 tasuta spinni.


MÄNGUST FRUIT WARP

Need mahalkad puuviljad hõljuvad õhus ning lõhki minnes külvavad Su võitudega üle. Fruit Warpis ei ole Sul tarvis liinidega pead vaevata – need on asendatud 9 kosmosest kohale hõljuva sümboliga. Võitmiseks pole tarvis muud kui leida ekraanilt 3 või enam samasugust sümbolit. Kui saad 4 samasugust puuvilja, moonduvad kõik mittevõitnud sümbolid uuteks sümboliteks, andes Sulle nõnda lisavõimaluse magusaid võite koguda. Kui suudad kokku saada 5 ühesugust sümbolit, lülitub mäng Fruit Mode režiimile.

Iga tüüpi puuvilja kohta on üks Fruit Mode. See aktiveerib ka imelise Warp Meter funktsiooni, mis suureneb ühe sammu võrra iga kord, kui sümbol vastab Fruit Mode puuviljale. Iga samm annab Sulle võimaluse uuesti keerutada ning mõni samm peidab endas isegi eriti mahlaseid võidukordajaid või lisaelusid. Südamesümbolini jõudes saad ühe lisaelu, mis käivitab veel ühe lisakeerutuse, kui Fruit Mode puuviljale vastavat sümbolit ei leidu. Kordajate väärtus suureneb iga võiduga, kuni need aktiveeruvad ja võidu mitmekordistavad.

Paf kasiino - liitumisel 25 tasuta spinni ja €10

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE 25 TASUTA SPINNI MÄNGUS DOUBLE JOKER POKER. ESIMESE €10 SISSEMAKSE KORRAL SAAD KONTOLE LISAKS €10 PÄRISRAHA, MILLEL LÄBIMÄNGIMISE TINGIMUSED PUUDUVAD. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid