Paf Game Studio slotimängus Golden Joker 200 tasuta spinni

Paf Game Studio Golden Joker tasuta keerutused

Paf mängustuudio sai just valmis uue mängu Golden Joker, millega tutvumiseks on kõigil võimalus saada 8 X 25 ehk kokku kuni 200 tasuta spinni.


GOLDEN JOKER TASUTA SPINNID

Tasuta spinnide saamiseks ava mänguportaal Paf, vali menüüst kampaaniad ja liitu Golden Joker pakkumisega.

Mängi Golden Joker slotimängu kampaaniapäeval €10 eest ja saad mõni minut peale tingimuse täitmist samas mängus 25 tasuta keerutust.


SLOTIMÄNGUST GOLDEN JOKER

Tutvustame uhkusega Paf Game Studio järjekordset uut slotikat. Lase läikivatel ja mahlastel puuviljadel end uute võitudeni meelitada! Golden Joker oma viie rulliku, nelja rea ja lausa 40 võiduliiniga ei lase Sul hetkekski igavust tunda. Sinu eesmärgiks on saada ritta võimalikult palju ühesuguseid sümboleid ühes mänguliinis vasemalt paremale. Ning võib-olla viskab see lustakas sell Sulle siis oma kullakotist peotäie münte!

Kõik sümbolid mängus Golden Joker on stäkitud, nii et ühesugused sümbolid asuvad rullikutel üksteise kõrval ja võidud on veelgi suuremad. Kata kogu ekraan ühesuguste sümbolitega ning võida ühe keerutusega kõik 40 võiduliini. Maksimaalne võidusumma on 5000-kordne panus. See tähendab, et kõrgeimal panusetasemel võid koju tuua 500 000€. Pea meeles, et seda mängu saab mängida vaid Pafis!

Kampaania on aktiivne 30. maist kuni 6. juuni südaööni.

Paf kasiino - liitumisel 25 tasuta spinni ja €10

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE 25 TASUTA SPINNI MÄNGUS DOUBLE JOKER POKER. ESIMESE €10 SISSEMAKSE KORRAL SAAD KONTOLE LISAKS €10 PÄRISRAHA, MILLEL LÄBIMÄNGIMISE TINGIMUSED PUUDUVAD. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid