Paf jõulukalender 2016: tipptehnika, tasuta raha, tasuta spinnid ja Las Vegase reisid

Paf jõulukalender 2016

Pafi jõulukalender on sel aastal eriti rikkalik ja on vist peaaegu võimatu ette kujutada pakkumist, mida siit ei leiaks.


PAF JÕULUKALENDER 2016

Ava Paf mänguportaal ja sind ootab jõulukalender, kus võid võita peaaegu kõike, mida hing ihkab.

Jõulukalendri akende taga on sümbolid, mis kujutavad muinasjutulisi auhindu. Kogu viis ühesugust sümbolit ja sa osaled suurel loosimisel, mis toimub 27. detsembril.

LOOSI LÄHEB: 10 iPhone 7s nutitelefoni, 10 iPad Air 2s tahvelarvutit, 4 kaheinimese Las Vegase reisipaketti, 10 Philips Smart TV nutitelerit, 10 XBox One S mängukonsooli ja 10 paari Sony Playstation VR-prille.


AGA SEE EI OLE VEEL KÕIK!

Nimelt saad peale jõulukalendri akna avamist keerutuda ka jõuluratast. Jõuluratta kingitusteks on tasuta keerutused, tasuta raha, bingopiletid ja võimalus osaleda erinevates loosides.

NB! Auhindade võitmiseks ja nende kättesaamiseks pead olema aktiivne mängija. Juhul kui sa pole varem Pafis mänginud, siis konto aktiivseks muutmiseks piisab ühest sissemaksest.

pafis_20_eurot_tasuta_post

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE €20 TASUTA JA €100 KASIINO BOONUST. PAF SPADE JA PAF HEART POKKERITOAS OOTAB 500-EURONE TERVITUSBOONUS. LISAKS OOTAVAD SIND IGAPÄEVASED PÕNEVAD KAMPAANIAD JA UNIKAALSED BINGOMÄNGUD. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid