Paf Jõulukalender 2018 – tasuta spinnid, pärisraha, loosimised jpm.

Paf Jõulukalender 2018 - tasuta spinnid, tasuta raha, loosimised jpm

Paf’i jõulukalender on avatud! Ava tänane aken, alusta tasuta spinnide kogumist ja vaata millise päevaauhinna ja personaalse pakkumise saad.


PAF JÕULUKALENDER 2018

Jõulukalendri pakkumistest osa saamiseks ava mänguportaal Paf ja vali menüüst kampaaniate alt Pafi jõulukalender.

Avades käesoleva päeva jõulukalendri akna, lisandub Sinu kontole koheselt eriline jõulumärk. Kogudes igapäevaseid jõulumärke saad endale kokku koguda hunniku tasuta spinne, mis lisatakse Sinu kontole 27. ja 28. detsembril.

Peale jõulumärgi kogumist, saad siirduda päevaauhinna juurde, kus tuleb lihtsalt klikata nupule Keeruta! ning saad teada, milline on Sinu tänane preemia.

Päevaauhindade seas on tasuta spinnide ja pärisraha loosid ning samuti ka garanteeritud tasuta spinnid või rahaline võit. Päevaauhindade võitjad saavad kingitused oma kontole järgmisel päeval kella 14:00-ks.

Lisaks jõulumärkide kogumisele ja päevaauhindadele võid iga päev lisaks leida jõulukalendrist personaalse pakkumise, mis tehakse vaid Sulle. Näiteks tasuta spinnid või boonusraha sissemakse tegemise eest.

Pafi jõulukalender on avatud alates 1. detsembrist kuni 24. detsembri südaööni.

Paf kasiino - liitumisel 25 tasuta spinni ja €10

PAF KASIINO ANNAB KÕIGILE LIITUJATELE 25 TASUTA SPINNI MÄNGUS PEHMED JA KARVASED. ESIMESE €10 SISSEMAKSE KORRAL SAAD KONTOLE LISAKS €10 PÄRISRAHA, MILLEL LÄBIMÄNGIMISE TINGIMUSED PUUDUVAD. PAF BOONUSTE TÄIELIKU ÜLEVAATE LEIAD SIIT. AVA PAF KASIINO KONTO

Värskelt lisatud artiklid

400 TASUTA SPINNIEksklusiivne pakkumine, mida ei saa kasutamata jätta!

Ava Coolbet kasiinos konto, tee vaid €10 sissemakse boonuskoodiga JOKER400 ja saad 400 tasuta spinni mängus Inferno Joker.

Rohkem infot pakkumise kohta saad lugeda SIIT.